Yönetim Kurulu
Nazif KARLIER
Şube Başkanı

Konya Şube Başkanı

Hüseyin TURHAN
Şube Başkanı Vekili

Konya Şube Başkan Vekili

Mevlüt ÖZDEMİR
Başkan Yardımcısı (Teşkilattan Sorumlu)

Konya Başkan Yardımcısı (Teşkilattan Sorumlu)

Mehmet Aziz ANİK
Başkan Yardımcısı (Mali İşler)

Konya Başkan Yardımcısı (Mali İşler)

Arif KONAKCI
Başkan Yardımcısı (Mevzuat ve Toplu Görüşme)

Mevzuat ve Toplu Görüşmeden sorumlu  Başkan Yardımcısı olup, Karatay Büyük Sinan Mehmet Fatma Dalan İlkokulu'nda görev yapmaktadır.

Özgeçmiş ve Kişisel Bilgileri İçin Tıklayınız

Harun KOÇAKER
Başkan Yardımcısı (Basın ve İletişim)

       1970 yılında Karapınar ‘da doğdu, ilk, orta ve lise tahsilini Karapınar ‘da tamamladı. 9 Eylül Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ‘nden mezun olduktan sonra, İzmir, Şanlıurfa, Batman illerinde öğretmen olarak görev yapan Harun KOÇAKER 2004 yılında Konya ‘ya tayin edildi. Halen Meram - Dr. Teoman Bilge İlkokulu müdürlüğünü yürütmektedir. 2007-2015 yılları arasında Meram Eğitim Bir Sen Mali işlerden sorumlu başkan yardımcılığı ve Meram ilçe başkanlığı görevini yürüten Harun KOÇAKER, Konya şubesi Eğitim ve Sosyal İşler başkan yardımcılığı görevini üstlenmiştir.

Galip KAYNAR
Başkan Yardımcısı (Eğitim ve Sosyal İşler)

1968 yılında Kahraman Maraş'ta doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini Kahraman Maraş'ta tamamladı. 1990 yılında Selçuk Üniversitesi Eğitim Fakültesinde tamamladı. 1991 yılında Şanlı Urfa'da göreve başladı. 1992 yılında Konya'ya atandı. Halen Nuran Akpınar İlköğretim Okulu müdürlüğünü yürütmektedir. Selçuklu Eğitim Bir-Sen Teşkilat başkanlığı, İlçe Başkan Vekilliği ve İlçe Başkanlığı yaptı.

Top