EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI
….. (1…) NO.LU ŞUBESİ
OLAĞAN GENEL KURUL SÜRECİNE İLİŞKİN
İLAN
Eğitimciler Birliği Sendikası Genel Yönetim Kurulu’nun seçim sürecine ve takvimine ilişkin 9.8.2018 tarihli ve 405 sayılı kararı gereğince, Şube Yönetim Kurulu’nun 27/…08/2018 tarihli ve … sayılı kararıyla;
1. Eğitimciler Birliği Sendikası Seçim Yönetmeliğinin 14 üncü maddesi çerçevesinde şubemiz olağan genel kurulu delege seçimlerinde sandık bölgelerinin (alfabetik sıraya göre sandık bölgelerine dâhil işyerlerinin) ve delege dağılımının aşağıdaki şekilde belirlenmesine,
Ahırlı İlçesi (Delege Sayısı : 1);
Sıra Okul İsimleri
1 Ahırlı Atatürk Anadolu Lisesi
2 Ahırlı Atatürk Çok Programlı Anadolu Lisesi
3 Ahırlı Atatürk Ýlkokulu
4 Ahırlı Atatürk Lisesi
5 Ahırlı Ögretmen Lokali
6 Ahırlı Sehit Samet Bütün Ortaokulu
7 Akkise Atatürk Ýlkokulu
8 Akkise Fatih İmam Hatip Ortaokulu
9 Akkise Fatih Ortaokulu
10 Akkise Mustafa Kemal Çok Programlı Anadolu Lisesi
11 Halk Egitim Merkezi
12 Halk Egitimi Merkezi
13 İlçe Milli Egitim Müdürlügü
Akören İlçesi (Delege Sayısı : 1)
Sıra Okul İsimleri
1 Akören Ali Asık Çok Programlı Anadolu Lisesi
2 Akören Mustafa Çetin Ortaokulu
3 Alan İlkokulu
4 Avdan İlkokulu
5 Avdan Ortaokulu
6 Belkuyu İlkokulu
7 Çatören İlkokulu
8 Gazi Mustafa Kemal İlkokulu
9 Halk Egitimi Merkezi
10 Ýlçe Milli Egitim Müdürlügü
11 Karahüyük Ýlkokulu
12 Sehit Bayram Tekin Ýlkokulu
13 SEHİT HALİS ÖZCENGİZ İMAM HATİP ORTAOKULU
14 Sehit Hamdi Karagöz İlkokulu
15 Sehit Hamdi Karagöz Ortaokulu
Akşehir İlçesi (Delege Sayısı : 7 )
Akşehir İlçesi 1 Nolu Sandık Bölgesi ( Delege Sayısı : 2)
Sıra Okul İsimleri
1 24 Agustos Ortaokulu
2 75. Yıl Ögretmen Emel Türkoglu Ortaokulu
3 Adsız Sedat Sezgin İmam Hatip Ortaokulu
4 Adsız Sedat Sezgin Ortaokulu
5 Adsız Sehit Metin Çoban İlkokulu
6 Aksehir Açelya Anaokulu
7 Aksehir Altuntas Atatürk İlkokulu
8 Aksehir Anadolu İmam Hatip Lisesi
9 Aksehir Anadolu Lisesi
10 Aksehir Anadolu Ögretmen Lisesi
11 Aksehir Çakıllar Anaokulu
12 Aksehir Gülmece Anaokulu
13 Aksehir Hacı Sıddıka Baysal Fen Lisesi
14 Aksehir Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
15 Aksehir Küçük Aga Anaokulu
16 Aksehir Nene Hatun Anaokulu
17 Aksehir Rehberlik ve Arastırma Merkezi
18 Aksehir Selcuklu Lisesi
19 Aksehir Selçuklu Anadolu Lisesi
20 Aksehir Sehit İsmail Cem Yakınlar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
21 Aksehir Sehit Nebi Arslan Ögretmenevi ve Aksam Sanat Okulu
22 Aksehir Sehit Ögretmen Gürkan Arıtürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
23 Aksehir Sehit Özden Çınar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
24 Aksehir Tarık Bugra Sosyal Bilimler Lisesi
25 Aksehir Tornacı Erol Cumbul TOKİ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
26 Alanyurt İlkokulu
27 Altuntas Atatürk Ortaokulu
28 Atakent İlkokulu
29 Atakent Ortaokulu
30 Atatürk Ortaokulu
Akşehir İlçesi 2 Nolu Sandık Bölgesi ( Delege Sayısı : 3 )
Sıra Okul İsimleri
1 Bahçelievler Ortaokulu
2 Beskavak İlkokulu
3 Bozlagan İlkokulu
4 Cumhuriyet İlkokulu
5 Çakıllar Hürriyet İlkokulu
6 Çakıllar İlkokulu
7 Çakıllar Vali Kemal Katıtas İmam Hatip Ortaokulu
8 Çakıllar Vali Kemal Katıtas Ortaokulu
9 Çamlı Sehit Yasar Soylu İlkokulu
10 Çamlı Sehit Yasar Soylu Ortaokulu
11 Çimendere İlkokulu
12 Çocuklar Gülsün Diye Necla Adanur Anaokulu
13 Degirmenköy İlkokulu
14 Degirmenköy Ortaokulu
15 Dogrugöz Namık Kemal İmam Hatip Ortaokulu
16 Dogrugöz Namık Kemal Ortaokulu
17 Dogrugöz Sehit Turgut Makascı İlkokulu
18 Engili Hasan Dogan İlkokulu
19 Engilli Hasan Dogan Ortaokulu
20 Gazi Mustafa Kemal İlkokulu
21 Gedil İlkokulu
22 Gedil Ortaokulu
23 Gölçayır İlkokulu
24 Gölçayır Ortaokulu
25 Gözpınarı İlkokulu
26 Hacı İbrahim Veli Ortaokulu
27 Hacı Sıddıka Baysal İlkokulu
28 Hacı Yusuf-Mustafa Kula Anaokulu
29 Halk Egitim Merkezi Ve Aksam Sanat Okulu
30 Halk Egitimi Merkezi
31 Haydar Tuna İlkokulu
32 Hüseyin Tekiner İlkokulu
33 Ilıcak İlkokulu
34 Ilıcak Ortaokulu
35 İlçe Milli Egitim Müdürlügü
36 İsmet İnönü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
37 Karabulut İlkokulu
38 Karabulut Ortaokulu
39 Karahüyük Ali Akkanat İlkokulu
40 Karahüyük Ali Akkanat Ortaokulu
41 Mehmet Akif Ersoy İmam Hatip Ortaokulu
Akşehir İlçesi 3 Nolu Sandık Bölgesi ( Delege Sayısı : 2 )
Sıra Okul İsimleri
1 Mehmet Türkmen İlkokulu
2 Mesleki Egitim Merkezi
3 Mualla Nigar Yamaç Ortaokulu
4 Nasreddin Hoca İlkokulu
5 Nasrettin Hoca Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
6 Nasrettin Hoca Özel Egitim İs Uygulama Merkezi (Okulu)
7 Nasrettin Hoca Özel Egitim Uygulama Merkezi I. Kademe
8 Nasrettin Hoca Özel Egitim Uygulama Merkezi II. Kademe
9 Nihat Dayanık İlkokulu
10 Nimetullah Nahçivani İmam Hatip Ortaokulu
11 Ortaca İlkokulu
12 Ortaköy Cumhuriyet İlkokulu
13 Ortaköy Cumhuriyet Ortaokulu
14 Ögretmen Evi ve Aksam Sanat Okulu
15 Reis Sehit Bekir Özer İlkokulu
16 Reis Sehit Mesut Seker Ortaokulu
17 Saray İlkokulu
18 Savas Sehit İsmail Kandemir İlkokulu
19 Savas Sehit İsmail Kandemir Ortaokulu
20 Seyyit Mahmut Hayrani Anadolu Lisesi
21 Sorkun Atatürk İlkokulu
22 Sögütlü İlkokulu
23 Süleyman Sah İlkokulu
24 Sehit Astsubay Halis Kırımlı İlkokulu
25 Sehit Coskun Karabulut İmam Hatip Ortaokulu
26 Sehit Muhammet Fatih Safitürk Anadolu İmam Hatip Lisesi
27 Sehit Zeynep Sagır Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
28 Sehit Zeynep Sagır Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
29 Tarık Bugra İlkokulu
30 Tipiköy İlkokulu
31 Ulupınar İlkokulu
32 Üçhüyük Sehit Uzman Çavus Ergün Uyanık İlkokulu
33 Yaylabelen Gazi Mustafa Kemal Atatürk İlkokulu
34 Yaylabelen Gazi Mustafa Kemal Atatürk Ortaokulu
35 Yazla Sehit Astsubay İbrahim Geçer İlkokulu
36 Yazla Sehit Astsubay İbrahim Geçer Ortaokulu
37 Yeniköy İlkokulu
38 Yesilköy Sehit Uzman Çavus Ramazan Sag İlkokulu
39 Yıldırım İlkokulu
40 Zübeyde Hanım Anaokulu
Altınekin İlçesi ( Delege Sayısı : 1 )
Sıra Okul İsimleri
1 15 Temmuz Sehitleri Anadolu İmam Hatip Lisesi
2 15 Temmuz Sehitleri İmam Hatip Ortaokulu
3 AKINCILAR FATİH İLKOKULU
4 Akıncılar İlkokulu
5 Akıncılar İmam Hatip Ortaokulu
6 Altınekin Akıncılar Anadolu İmam Hatip Lisesi
7 Altınekin Ortaokulu
8 Altınekin Sehit Adem Yıldırım Çok Programlı Anadolu Lisesi
9 Altınekin Sehit Ahmet Yılmaz Ýlkokulu
10 Cumhuriyet İlkokulu
11 Dedeler İlkokulu
12 DEDELER İMAM HATİP ORTAOKULU
13 Halk Egitimi Merkezi
14 İlçe Milli Egitim Müdürlügü
15 Koçyaka İlkokulu
16 Oguzeli İlkokulu
17 Oguzeli Ortaokulu
18 Ölmez İlkokulu
19 Sarnıc İlkokulu
20 Yenice İlkokulu
Beyşehir İlçesi ( Delege Sayısı : 6 )
Beyşehir İlçesi 1 Nolu Sandık Bölgesi ( Delege Sayısı : 2 )
Sıra Okul İsimleri
1 Akburun İlkokulu
2 Akçabelen İlkokulu
3 Akçabelen Ortaokulu
4 Ali Akkanat Anadolu Lisesi
5 Ali Akkanat İlkokulu
6 Ali Rıza Celeboglu İlkokulu
7 Ali Rıza Celeboglu Ortaokulu
8 Asagıesence İlkokulu
9 ASAGIESENCE İMAM HATİP ORTAOKULU
10 Asagıesence Ortaokulu
11 Atatürk İlkokulu
12 Atatürk Ortaokulu
13 Bahçelievler Kasaboglu İlkokulu
14 Basgöze İlkokulu
15 Bayafsar İlkokulu
16 Bayındır İlkokulu
17 Beysehir Alaaddin Keykubat Anaokulu
18 Beysehir Anadolu İmam Hatip Lisesi
19 Beysehir Anadolu Lisesi
20 Beysehir Cahit Zarifoglu Anadolu Lisesi
21 Beysehir Esrefoglu İmam Hatip Ortaokulu
22 Beysehir Kamil Akkanat Özel Egitim İs Uygulama Merkezi (Okulu)
23 Beysehir Kamil Akkanat Özel Egitim Uygulama Merkezi I. Kademe
24 Beysehir Kamil Akkanat Özel Egitim Uygulama Merkezi II. Kademe
25 Beysehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
26 Beysehir Necip Fazıl Kısakürek İmam Hatip Ortaokulu
27 Beysehir Rehberlik ve Arastırma Merkezi
Beyşehir Bölgesi 2 Nolu Sandık Bölgesi ( Delege Sayısı : 2 )
Sıra Okul İsimleri
1 Beysehir TOKİ Ortaokulu
2 Beysehir Vali Kemal Katıtas Anadolu Lisesi
3 Beytepe Ortaokulu
4 Cumhuriyet Anaokulu
5 Cumhuriyet İlkokulu
6 Çiçekler İlkokulu
7 Çiflik İlkokulu
8 Doganbey İlkokulu
9 Doganbey Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
10 Doganbey Ortaokulu
11 Egirler İlkokulu
12 Emen İlkokulu
13 Esrefoglu Ortaokulu
14 Fasıllar İlkokulu
15 Fetullah Bayır Fen Lisesi
16 Gazi İlkokulu
17 Gazi Ortaokulu
18 Göçü İlkokulu
19 Gökçimen İlkokulu
20 Gökçimen Ortaokulu
21 Gölkası İlkokulu
22 Gölyaka İlkokulu
23 Gölyaka Ortaokulu
24 H.M. Süheyla Dogu Ortaokulu
25 Halk Egitimi Merkezi
26 Huglu Fatih İlkokulu
27 Huglu Makine Teknolojisi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
28 Huglu Ortaokulu
29 İhsan Kabadayı Ortaokulu
30 İlçe Milli Egitim Müdürlügü
Beyşehir İlçesi 3 Nolu Sandık Bölgesi ( Delege Sayısı : 2 )
Sıra Okul İsimleri
1 Karaali İlkokulu
2 Karaali İmam Hatip Ortaokulu
3 Karaali Ortaokulu
4 Kayabası Orhan Demirci İlkokulu
5 Kayabası Orhan Demirci Ortaokulu
6 Kubadabad Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
7 Kurucuova İlkokulu
8 Kurucuova Ortaokulu
9 Mehmet Akif Ersoy İmam Hatip Ortaokulu
10 Mesleki Egitim Merkezi
11 Ögretmen Evi ve Aksam Sanat Okulu
12 Sadıkhacı İlkokulu
13 Sadıkhacı Ortaokulu
14 Sevindik İlkokulu
15 Sevindik Ortaokulu
16 Seyfettin Süleyman Bey Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
17 Sehit Hasan Metli İlkokulu
18 Sehit Nazım Bey Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
19 Sehit Osman Çınar İlkokulu
20 SEHİT ÖMER HALİS DEMİR ANAOKULU
21 Sehit Ömer Halisdemir Anaokulu
22 SEHİT TÜRKAN TEKİN KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
23 TOKİ İlkokulu
24 Üçpınar İlkokulu
25 Üçpınar Ortaokulu
26 Üzümlü Cengiz Topel Ortaokulu
27 Üzümlü Çok Programlı Anadolu Lisesi
28 Üzümlü İmam Hatip Ortaokulu
29 Üzümlü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
30 Üzümlü Sehit Mehmet Ümütkesmez İlkokulu
31 Yenidogan İlkokulu
32 Yenidogan Ortaokulu
33 Yesildag Cemeller İlkokulu
34 Yesildag Cihan Kolaç Ortaokulu
35 Yesildag Sehit Sefik Ayaydın İlkokulu
Bozkır İlçesi ( Delege Sayısı : 2 )
Sıra Okul İsimleri
1 15 Temmuz Sehitleri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
2 Atatürk Ortaokulu
3 Ayvalca İlkokulu
4 Boyalı İlkokulu
5 Bozkır Anadolu İmam Hatip Lisesi
6 Bozkır Anadolu Lisesi
7 Bozkır Armutlu Ayse Veli Demiröz İlkokulu
8 Bozkır Armutlu Ayse Veli Demiröz Ortaokulu
9 Bozkır Dereiçi İlkokulu
10 Bozkır Dereiçi Ortaokulu
11 Bozkır Zengibar Anadolu Lisesi
12 Çaglayan İlkokulu
13 Çaglayan Ortaokulu
14 Dervis Mustafa Öztunç İlkokulu
15 Hacılar İlkokulu
16 Hacılar Ortaokulu
17 Halk Egitimi Merkezi
18 Hamzalar İlkokulu
19 Hamzalar Ortaokulu
20 Hisarlık İlkokulu
21 Hisarlık Ortaokulu
22 Isıklar İlkokulu
23 İlçe Milli Egitim Müdürlügü
24 İmam Hatip Ortaokulu
25 Karayahya İlkokulu
26 Kınık İlkokulu
27 Kildere İlkokulu
28 Kildere Ortaokulu
29 Koças İlkokulu
30 Kusça İlkokulu
31 Kuzören İlkokulu
32 Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
33 Memis Efendi İmam Hatip Ortaokulu
34 Merkez Cumhuriyet Ortaokulu
35 Ögretmen Evi ve Aksam Sanat Okulu
36 Sarıoglan İlkokulu
37 Sarıoglan İmam Hatip Ortaokulu
38 Serüstad Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
39 Sogucak Mustafa Yamaner Ortaokulu
40 Sogucak Mustafa Yamaner İlkokulu
41 Sorkun Köyü İlkokulu
42 Sögüt İlkokulu
43 Üçpınar İlkokulu
44 Üçpınar Ortaokulu
45 Vali Kemal Katıtas İlkokulu
46 Yazdamı Ayse-Veli Demiröz İlkokulu
47 Yelbegi İlkokulu
Büyükşehir Belediyesi ( Delege Sayısı : 1 )
Sıra Okul İsimleri
1 İl Milli Egitim Müdürlügü
2 KONYA BÖLGE MÜDÜRLÜGÜ
3 Merkez Ögretmen Evi ve Aksam Sanat Okulu
Cihanbeyli İlçesi ( Delege Sayısı : 4 )
Cihanbeyli İlçesi 1 Nolu Sandık Bölgesi ( Delege Sayısı : 2 )
Sıra Okul İsimleri
1 Adnan Menderes İlkokulu
2 Agabeyli Hoyukkuyu İlkokulu
3 Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
4 Bulduk İsmet İnönü İlkokulu
5 Büyükbeskavak İlkokulu
6 Büyükbeskavak Ortaokulu
7 Cesmebası İlkokulu
8 Cihanbeyli Anadolu İmam Hatip Lisesi
9 Cihanbeyli Atatürk Anaokulu
10 Cihanbeyli Çocuklar Gülsün Diye Necla Süreyya Tercan Anaokulu
11 Cihanbeyli Güven Belgin Anadolu Lisesi
12 Cihanbeyli İmam Hatip Ortaokulu
13 Cihanbeyli Kelhasan Lisesi
14 CİHANBEYLİ KIZ ANADOLU İMAM HATiP LİSESİ
15 Cihanbeyli Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesi
16 Cihanbeyli Rehberlik ve Arastırma Merkezi
17 Cihanbeyli Sehit Burhan Küçükkartal Ýlkokulu
18 Cimen İlkokulu
19 Cimen Konak Yaylası ilkokulu
20 Çimen Ortaokulu
21 Çölköy ilkokulu
22 Çölköy Ortaokulu
23 Faik Türkmen Ortaokulu
24 Golyazi Lisesi
25 Gölyazı Çok Programlı Anadolu Lisesi
26 Gölyazı Hürriyet Ortaokulu
27 Gölyazı Merkez İlkokulu
28 Günyüzü Anadolu Lisesi
29 Günyüzü İlkokulu
30 Günyüzü Ortaokulu
31 Halk Egitim Merkezi Ve Aksam Sanat Okulu
32 Hodoglu İlkokulu
33 Hodoglu Ortaokulu
34 İlçe Milli Egitim Müdürlügü
35 İnsuyu İlkokulu
36 İnsuyu Ortaokulu
37 Kandil Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
38 Kandil Sehit Ersan Seker ilkokulu
39 Kandil Sehit Ersan Seker Ortaokulu
40 Karabag 75. Yıl İlkokulu
Cihanbeyli İlçesi 2 Nolu Sandık Bölgesi ( Delege Sayısı : 2 )
Sıra Okul İsimleri
1 Karabag Çok Programlı Anadolu Lisesi
2 Karabag Hatipoglu Ömer Akarsel Ortaokulu
3 Karsıyaka İlkokulu
4 Karsıyaka Ortaokulu
5 Kelhasan Anadolu Lisesi
6 Kelhasan İlkokulu
7 Kelhasan Ortaokulu
8 Kırkısla Günay Kora İlkokulu
9 Kırkısla Günay Kora Ortaokulu
10 Kusça ilkokulu
11 Kusça Ortaokulu
12 Kücükbeskavak İlkokulu
13 Kütükusagı Ortaokulu
14 Merkez Atatürk İlkokulu
15 Merkez Atatürk Ortaokulu
16 Mesleki Egitim Merkezi
17 Ögretmen Evi ve Aksam Sanat Okulu
18 Pınarbası Asır Gökmen İlkokulu
19 Pınarbası Asır Gökmen Ortaokulu
20 Saglık İlkokulu
21 Saglık Ortaokulu
22 Seniha Belgin İlkokulu
23 Seniha Belgin Ortaokulu
24 Seniha-Ali Fuat Belgin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
25 Taspınar Esentepe İlkokulu
26 Taspınar İmam Hatip Ortaokulu
27 Taspınar Kavaklı İlkokulu
28 Taspınar Ortaokulu
29 Taspınar Sehit Ümit Paydas İlkokulu
30 Vedat Kora İlkokulu
31 Vedat Kora Ortaokulu
32 Yapalı Cihat Kora İlkokulu
33 Yapali Cihat Kora Ortaokulu
34 Yeniceoba Atatürk Ortaokulu
35 Yeniceoba Cumhuriyet İlkokulu
36 Yeniceoba İhsan Geyik Çok Programlı Anadolu Lisesi
37 Yeniceoba İmam Hatip Ortaokulu
38 Yeniceoba Mehmet Zeki Kart İlkokulu
39 Zaferıye Ortaokulu
40 Zaferiye İlkokulu
Çeltik İlçesi ( Delege Sayısı : 1 )
Sıra Okul İsimleri
1 100. Yıl İlkokulu
2 100. Yıl Ortaokulu
3 Adakasım İlkokulu
4 Celtik Lisesi
5 Çeltik Anadolu İmam Hatip Lisesi
6 Çeltik Çok Programlı Anadolu Lisesi
7 Çeltik İsakusagı Ortaokulu
8 Fatih İlkokulu
9 Fatih Ortaokulu
10 Gökpınar Çok Programlı Anadolu Lisesi
11 Gökpınar Lisesi
12 Halk Egitim Merkezi
13 Halk Egitimi Merkezi
14 Honamlı İlkokulu
15 Honamlı Ortaokulu
16 İlçe Milli Egitim Müdürlügü
17 İsakusagı İlkokulu
18 Kasören İlkokulu
19 Küçükhasan İlkokulu
20 Küçükhasan Ortaokulu
21 Merkez İlkokulu
22 Merkez İmam Hatip Ortaokulu
23 Merkez Ortaokulu
24 Torunlar İlkokulu
25 Torunlar Ortaokulu
26 Üçsehitler İlkokulu
27 Üçsehitler Ortaokulu
Çumra İlçesi ( Delege Sayısı : 5 )
Çumra İlçesi 1 Nolu Sandık Bölgesi ( Delege Sayısı : 3 )
Sıra Okul İsimleri
1 60. Yıl Mehmet Yaymacı İlkokulu
2 60.Yıl Mehmet Yaymacı İlkokulu
3 Abditolu İlkokulu
4 Abditolu Ortaokulu
5 Abdullah Tenekeci İlkokulu
6 Abdullah Tenekeci Ortaokulu
7 Abdülhamit Han İmam Hatip Ortaokulu
8 Adakale İlkokulu
9 Alemdar İlkokulu
10 Alemdar Ortaokulu
11 Alibeyhüyügü Anadolu İmam Hatip Lisesi
12 Alibeyhüyügü Atatürk İlkokulu
13 Alibeyhüyügü Cumhuriyet İlkokulu
14 Alibeyhüyügü Cumhuriyet Ortaokulu
15 Alibeyhüyügü Çok Programlı Lise
16 Alibeyhüyügü İmam Hatip Ortaokulu
17 Alibeyhüyügü Sehit Selvet Simsek Anadolu İmam Hatip Lisesi
18 Apa İlkokulu
19 Apa İmam Hatip Ortaokulu
20 Apa Ortaokulu
21 Apasaraycık Sehit Piyade Onbası Hasan Sahin İlkokulu
22 Arıkören Köyü İlkokulu
23 Arıkören Ortaokulu
24 Avdul İlkokulu
25 Balçıkhisar İlkokulu
26 Büyükaslama İlkokulu
27 Büyükaslama Ortaokulu
28 Cicek Ortaokulu
29 Cicek Sadiye-Mevlüt Çelik İlkokulu
30 Cumhuriyet Lisesi
31 Çumra 125. Yıl Anaokulu
32 ÇUMRA ALİBEYHÜYÜGÜ YAKUP ARIKAN ANAOKULU
33 Çumra Anadolu İmam Hatip Lisesi
34 Çumra Anadolu Lisesi
35 Çumra Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
36 Çumra Cumhuriyet Anadolu Lisesi
37 Çumra Çatalhöyük Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
38 ÇUMRA İÇERİÇUMRA ZÜBEYDE HANIM ANAOKULU
39 Çumra İmam Hatip Ortaokulu
40 Çumra Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
41 Çumra Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
42 Çumra Mevlana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
43 Çumra Sedat Çumralı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
44 Çumra Sürgüc Dede Mehmet Barut Ýlkokulu
45 Dedemoglu İlkokulu
46 Dinek Azmi-Abidin Erçal İlkokulu
47 Dineksaray İlkokulu
48 Doganlı İlkokulu
49 Fethiye İlkokulu
50 Gökhüyük İlkokulu
51 Gökhüyük Ortaokulu
52 Güvercinlik İlkokulu
53 Güvercinlik Ortaokulu
54 Halk Egitim Merkezi Ve Aksam Sanat Okulu
55 Halk Egitimi Merkezi
56 Hürriyet İlkokulu
Çumra İlçesi 2 Nolu Sandık Bölgesi ( Delege Sayısı : 2 )
Sıra Okul İsimleri
1 Icericumra Mithat Pasa İlkokulu
2 İcericumra 75.Yıl Ortaokulu
3 İcericumra Gökkaya İlkokulu
4 İcericumra Zafer Ortaokulu
5 İcericumra Ziya Gökalp İlkokulu
6 İçeriçumra 75. Yıl Ortaokulu
7 İçeriçumra Anadolu İmam Hatip Lisesi
8 İçeriçumra Çok Programlı Anadolu Lisesi
9 İçeriçumra Gökkaya İlkokulu
10 İçeriçumra İmam Hatip Ortaokulu
11 İçeriçumra Mithat Pasa İlkokulu
12 İçeriçumra Zafer Ortaokulu
13 İçeriçumra Ziya Gökalp İlkokulu
14 İhsan Cetinkaya Ortaokulu
15 İhsan Çetinkaya İlkögretim Okulu
16 İhsan Çetinkaya İmam Hatip Ortaokulu
17 İlçe Milli Egitim Müdürlügü
18 Karkın Atatürk İlkokulu
19 Karkın Atatürk Ortaokulu
20 Karkın Cumhuriyet İlkokulu
21 Karkın İmam Hatip Ortaokulu
22 Kuzucu İlkokulu
23 Küçükköy Çatalhüyük İlkokulu
24 Küçükköy Çatalhüyük Ortaokulu
25 Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu
26 Merkez Atatürk İlkokulu
27 Merkez Atatürk Ortaokulu
28 Mesleki Egitim Merkezi
29 Mustafa Akdemir Çok Programlı Anadolu Lisesi
30 Mustafa Onbası Ortaokulu
31 Numan Danıs İmam Hatip Ortaokulu
32 Nuri Tömtöm İlkokulu
33 Okçu Sehit Mehmet Kefeli İlkokulu
34 Okçu Sehit Mehmet Kefeli Ortaokulu
35 Özkan Atik İmam Hatip Ortaokulu
36 Sabancı Ögretmen Evi ve Aksam Sanat Okulu
37 Saliha Onbası İlkokulu
38 Saliha Onbası Ortaokulu
39 Sıhhiye Abdullah Akbas İlkokulu
40 Sıhhiye Abdullah Akbas Ortaokulu
41 Sehit Koçak İlkokulu
42 Tahtalı İlkokulu
43 Tasagıl İlkokulu
44 Tasagıl Ortaokulu
45 Türkmencamili İlkokulu
46 Türkmencamili Ortaokulu
47 Türkmenkarahüyük İlkokulu
48 Türkmenkarahüyük Ortaokulu
49 Uzunkuyu Feriz İlkokulu
50 Uzunkuyu İlkokulu
51 Uzunkuyu Ortaokulu
52 Üçhüyük İlkokulu
53 Üçhüyük Ortaokulu
54 Ürünlü İlkokulu
55 Yenimescit İlkokulu
56 Yenisu İlkokulu
57 Yenisu Ortaokulu
Derbent İlçesi ( Delege Sayısı : 1 )
Sıra Okul İsimleri
1 Çiftliközü İlkokulu
2 Çiftliközü Ortaokulu
3 Degis İlkokulu
4 Derbent Çok Programlı Anadolu Lisesi
5 Derbent İlkokulu
6 Derbent İmam Hatip Ortaokulu
7 Derbent Ortaokulu
8 Halk Egitim Merkezi
9 Halk Egitimi Merkezi
10 İlçe Milli Egitim Müdürlügü
11 Mülayim İlkOkulu
12 Saraypınar İlkokulu
13 Süleyman Yaylası İlkokulu
14 Yassıören Köyü Vali Kemal Katıtas İlkokulu
Derebucak İlçesi ( Delege Sayısı : 1 )
Sıra Okul İsimleri
1 15 Temmuz Sehitleri İmam Hatip Ortaokulu
2 Çamlık İlkokulu
3 Çamlık Ortaokulu
4 Çamlik Lisesi
5 Çok Programlı Anadolu Lisesi
6 Durak Ömer Akkanat İlkokulu
7 Durak Ömer Akkanat Ortaokulu
8 Durak Ömer Akkanat Yatılı Bölge Ortaokulu
9 Gencek Sehit Orhan Parlakkaya İlkokulu
10 Gencek Sehit Orhan Parlakkaya Ortaokulu
11 Halk Egitim Merkezi
12 Halk Egitimi Merkezi
13 İlçe Milli Egitim Müdürlügü
14 Pınarbası Barbaros İlkokulu
15 Pınarbası Barbaros Ortaokulu
16 Sehit Hüseyin Albasgil İlkokulu
17 Sehit Hüseyin Albasgil Ortaokulu
18 Yukarıkayalar İlkokulu
19 Yukarıkayalar Ortaokulu
Doğanhisar İlçesi ( Delege Sayısı : 1 )
Sıra Okul İsimleri
1 Ahmet Rasih Uslu Anadolu İmam Hatip Lisesi
2 Atatürk Ortaokulu
3 Ayaslar Sehit Jandarma Uzman Onbası İbrahim Ay İlkokulu
4 Ayaslar Sehit Jandarma Uzman Onbası İbrahim Ay Ortaokul
5 Ayaslar Sehit Jandarma Uzman Onbası İbrahim Ay Ortaokulu
6 Basköy Sehit Ufuk Basarı Ortaokulu
7 Basköy Sehit Uzman Jandarma Çavus İzzet Soluk İlkokulu
8 Cumhuriyet İlkokulu
9 Çınaroba İlkokulu
10 Destigin İlkokulu
11 Destigin Ortaokulu
12 Doganhisar Anadolu İmam Hatip Lisesi
13 Doganhisar Anadolu lisesi
14 DOGANHİSAR BASKÖY HÜSEYİN AYVERDİ ANAOKULU
15 Doganhisar Çok Programlı Anadolu Lisesi
16 Doganhisar İmam Hatip Ortaokulu
17 Doganhisar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
18 Doganhisar Sehit Osman Akça Anaokulu
19 Güvendik İlkokulu
20 Halk Egitim Merkezi Ve Aksam Sanat Okulu
21 Halk Egitimi Merkezi
22 Hisar Ortaokulu
23 İlçe Milli Egitim Müdürlügü
24 İlyaslar İlkokulu
25 Karaaga İlkokulu
26 Karaaga Ortaokulu
27 Karaaga Yatılı Bölge Ortaokulu
28 Kemer İlkokulu
29 Koças Sehit Hasan Bayazıt İlkokulu
30 Konakkale İlkokulu
31 Konakkale Ortaokulu
32 Konya Sehit Ahmet Bas Spor Lisesi
33 Uncular İlkokulu
34 Yazlıca İlkokulu
35 Yazlıca Ortaokulu
36 Yenice İlkokulu
Emirgazi İlçesi ( Delege Sayısı : 1 )
Sıra Okul İsimleri
1 15 Temmuz Sehitleri İmam Hatip Ortaokulu
2 Demirci Çok Programlı Anadolu Lisesi
3 Demirci İlkokulu
4 Demirci İlkögretim Okulu
5 Demirci İmam Hatip Ortaokulu
6 Demirci Ortaokulu
7 Emirgazi 15 Temmuz Sehitleri Ögretmenevi ve Aksam Sanat Okulu
8 Emirgazi Anaokulu
9 Emirgazi Çok Programlı Anadolu Lisesi
10 Emirgazi Ögretmenevi
11 Emirgazi Ögretmenevi ve Aksam Sanat Okulu
12 Emrulgazi İmam Hatip Ortaokulu
13 Emrulgazi Ortaokulu
14 Halk Egitim Merkezi
15 Halk Egitimi Merkezi
16 Isıklar Atatürk İlkokulu
17 Isıklar Atatürk İmam Hatip Ortaokulu
18 Isıklar Atatürk Ortaokulu
19 İkizli İlkokulu
20 İkizli Ortaokulu
21 İlçe Milli Egitim Müdürlügü
22 İnliburun İlkokulu
23 Keçikıran İlkokulu
24 Mehmet Akif Ersoy İlkokulu
25 Sehit Celal Koçak İlkokulu
26 Sehit Celal Koçak Ortaokulu
27 Sehit Gülsah Güler Anaokulu
28 Sehit Ömer Halisdemir İlkokulu
29 Sehit Serkan Çölkesen Çok Programlı Anadolu Lisesi
30 Sehit Topel İlkokulu
31 Yamac İlkokulu
Ereğli İlçesi ( Delege Sayısı : 11 )
Ereğli İlçesi 1 Nolu Sandık Bölgesi ( Delege Sayısı : 2 )
Sıra Okul İsimleri
1 15 TEMMUZ ANAOKULU
2 AYDOS ANAOKULU
3 Barbaros Ortaokulu
4 Belkaya Çok Programlı Anadolu Lisesi
5 Belkaya İmam Hatip Ortaokulu
6 BEYAZ KİRAZ ANAOKULU
7 Eregli Anadolu İmam Hatip Lisesi
8 Eregli Fen Lisesi
9 Eregli Gülbahçe 75.Yıl İMKB Yatılı Bölge Ortaokulu
10 Eregli İpek Yolu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
11 Eregli Kazım Demirel Sevgi Özel Egitim İs Uygulama Merkezi (Okulu)
12 Eregli Kazım Demirel Sevgi Özel Egitim Uygulama Merkezi I. Kademe
13 Eregli Kazım Demirel Sevgi Özel Egitim Uygulama Merkezi II. Kademe
14 Eregli Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
15 Eregli Lisesi
16 Eregli Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
17 Eregli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
18 Eregli Müfide-Aziz Sayın Halk Egitim M. Ve Aksam Sanat Okulu
19 Eregli Müfide-Aziz Sayın Halk Egitimi Merkezi
20 Eregli Rehberlik ve Arastırma Merkezi
21 Eregli Sehit Mustafa Yurter Özel Egitim Mesleki Egitim Merkezi (Okulu)
Ereğli İlçesi 2 Nolu Sandık Bölgesi ( Delege Sayısı : 3 )
Sıra Okul İsimleri
1 Eregli Yunus Emre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
2 Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
3 Feriha ve Ferhat Koyuncuoglu Ortaokulu
4 Gülbahçe İMKB İmam Hatip Ortaokulu
5 Halit Kalkan İmam Hatip Ortaokulu
6 Hortu İlkokulu
7 Hortu Ortaokulu
8 İlçe Milli Egitim Müdürlügü
9 İvriz Anadolu Ögretmen Lisesi
10 İvriz Sosyal Bilimler Lisesi
11 Konya Eregli 100. Yıl Kurtulus Ortaokulu
12 Konya Eregli 100.Yıl Kurtulus İlkokulu
13 Konya Eregli 100.Yıl Kurtulus Ortaokulu
14 Konya Eregli 60. Yıl Ferudun Atalay İlkokulu
15 Konya Eregli 60.Yıl Ferudun Atalay İlkokulu
16 Konya Eregli Acıkuyu İlkokulu
17 Konya Eregli Acıpınar İlkokulu
18 Konya Eregli Alhan Sehit Serkan İpek İlkokulu
19 Konya Eregli Alhan Sehit Serkan İpek Ortaokulu
20 Konya Eregli Anadolu Lisesi
21 Konya Eregli Asagı Göndelen İlkokulu
22 Konya Eregli Asagı Göndelen Ortaokulu
23 Konya Eregli Atatürk Anadolu Lisesi
24 Konya Eregli Atatürk İlkokulu
25 Konya Eregli Ayvatlar İlkokulu
26 Konya Eregli Aziziye Aysana Özkoçak İlkokulu
27 Konya Eregli Aziziye Aysana Özkoçak Ortaokulu
28 Konya Eregli Barbaros İlkokulu
29 Konya Eregli Belediyesi Anaokulu
30 Konya Eregli Belkaya Egrikuyu İlkokulu
31 Konya Eregli Belkaya Fatih İlkokulu
Ereğli İlçesi 3 Nolu Sandık Bölgesi ( Delege Sayısı : 3 )
Sıra Okul İsimleri
1 Konya Eregli Belkaya İlkokulu
2 Konya Eregli Belkaya Ortaokulu
3 Konya Eregli Beyköyü İlkokulu
4 Konya Eregli Beyören Çatmatas İlkokulu
5 Konya Eregli Bulgurluk İlkokulu
6 Konya Eregli Cumhuriyet Anadolu Lisesi
7 Konya Eregli Cumhuriyet İlkokulu
8 Konya Eregli Çakmak İlkokulu
9 Konya Eregli Çayhan Hatice ve Rasim Özer İlkokulu
10 Konya Eregli Çayhan Rahime ve Kadir Özer Ortaokulu
11 Konya Eregli Çimencik Armaganlı İlkokulu
12 Konya Eregli Dumlupınar Ortaokulu
13 Konya Eregli Fatih İlkokulu
14 Konya Eregli Fatih Ortaokulu
15 Konya Eregli Fevzi Çakmak İlkokulu
16 Konya Eregli Gazi İlkokulu
17 Konya Eregli Gazi Ortaokulu
18 Konya Eregli Gökçeyazı Vali Kemal Katıtas İlkokulu
19 Konya Eregli Gülbahçe 75.Yıl İMKB Yatılı Bölge Ortaokulu
20 Konya Eregli Hacımemis İlkokulu
21 Konya Eregli Halime Demirel İlkokulu
22 Konya Eregli Halime Demirel Ortaokulu
23 Konya Eregli Halit Kalkan İlkokulu
24 Konya Eregli Halit Kalkan Ortaokulu
25 Konya Eregli İmam Hatip Ortaokulu
26 Konya Eregli İvriz Anadolu Ögretmen Lisesi
27 Konya Eregli İvriz Sehit Tahir Civil Ýlkokulu
28 Konya Eregli İvriz Sehit Tahir Civil Ortaokulu
29 Konya Eregli Kargacı İlkokulu
30 Konya Eregli Kasım Topak Ortaokulu
31 Konya Eregli Kazım Karabekir Ortaokulu
32 Konya Eregli Kutören İlkokulu
33 Konya Eregli Kutören Ortaokulu
34 Konya Eregli Mehmet Akif Ersoy İlkokulu
35 Konya Eregli Mehmet Azmi Aksu Seker İlkokulu
36 Konya Eregli Mehmet Azmi Aksu Seker Ortaokulu
37 Konya Eregli Mesleki Egitim Merkezi
Ereğli İlçesi 4 Nolu Sandık Bölgesi ( Delege Sayısı : 3 )
Sıra Okul İsimleri
1 Konya Eregli MithatPasa İlkokulu
2 Konya Eregli Mithatpasa Ortaokulu
3 Konya Eregli Musa Karabas Anaokulu
4 Konya Eregli Namık Kemal İlkokulu
5 Konya Eregli Orhaniye İlkokulu
6 Konya Eregli Orhaniye Ortaokulu
7 Konya Eregli Ögretmen Abdurrahim İlkokulu
8 Konya Eregli Özgürler İlkokulu
9 Konya Eregli Sarıtopallı İlkokulu
10 Konya Eregli Selvili İlkokulu
11 Konya Eregli Sümer Ortaokulu
12 Konya Eregli Sehit Kamil Atalay İlkokulu
13 Konya Eregli Tasagıl İlkokulu
14 Konya Eregli Tasbudak İlkokulu
15 Konya Eregli Toki İlkokulu
16 Konya Eregli TOKİ Ortaokulu
17 Konya Eregli Toros İlkokulu
18 Konya Eregli Türkmen İlkokulu
19 Konya Eregli Türkmen Ortaokulu
20 Konya Eregli Yellice Ögretmen Alaaddin Harput İlkokulu
21 Konya Eregli Yellice Ögretmen Alaaddin Harput Ortaokulu
22 Konya Eregli Yeniköy İlkokulu
23 Konya Eregli Yenizengen İlkokulu
24 Konya Eregli Yenizengen Ortaokulu
25 Konya Eregli Yunus Emre İlkokulu
26 Konya Eregli Zengen Çok Programlı Anadolu Lisesi
27 Konya Eregli Zengen Gazi Mustafa Kemal İlkokulu
28 Konya Eregli Zengen Gazi Mustafa Kemal Ortaokulu
29 Konya Eregli Zengen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
30 Konya Eregli Zübeyde İseri İlkokulu
31 Konya Eregli Zübeyde İseri Ortaokulu
32 Mimar Ahmet Kösker Anadolu Lisesi
33 NECİP FAZIL KISAKÜREK İMAM HATİP ORTAOKULU
34 Orhaniye Meryem Eren İlkokulu
35 Orhaniye Meryem Eren Ortaokulu
36 Ögretmen Evi ve Aksam Sanat Okulu
37 Sultan Abdülhamit Han İmam Hatip Ortaokulu
38 SEHİT ÖMER HALİSDEMİR İLKOKULU
39 SEHİT ÖMER HALİSDEMİR ORTAOKULU
40 Toki İmam Hatip Ortaokulu
41 TOKİ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
42 Zübeyde İseri İlkokulu
Güneysınır İlçesi ( Delege Sayısı : 1 )
Sıra Okul İsimleri
1 Agaçoba İlkokulu
2 Agaçoba Ortaokulu
3 Alanözü Vali Atilla Vural İlkokulu
4 Alanözü Vali Atilla Vural İmam Hatip Ortaokulu
5 Alanözü Vali Atilla Vural Ortaokulu
6 Aydogmus İlkokulu
7 Bardas Vali Atilla Vural İmam Hatip Ortaokulu
8 Güneybag İlkokulu
9 Güneysınır Çok Programlı Anadolu Lisesi
10 Güneysınır İlçe Milli Egitim Müdürlügü
11 Güneysınır Mevlana Ortaokulu
12 Güragaç İlkokulu
13 Güragaç İmam Hatip Ortaokulu
14 Güragaç Ortaokulu
15 Habiller İlkokulu
16 Halk Egitim Merkezi
17 Halk Egitimi Merkezi
18 Karaguney İlkokulu
19 Karasınır İlkokulu
20 Kayaagzı İlkokulu
21 Kayaagzı Ortaokulu
22 Kızılöz İlkokulu
23 Mehmetali İlkokulu
24 Mevlana İmam Hatip Ortaokulu
25 Sarihaci İlkokulu
Hadim İlçesi ( Delege Sayısı : 1 )
Sıra Okul İsimleri
1 Asagı Hadim Ahmet Yavuz İlkokulu
2 Asagıhadim Ahmet Yavuz Ortaokulu
3 Bademli İlkokulu
4 Bademli Ortaokulu
5 Bagbası İlkokulu
6 Bagbası Ortaokulu
7 Bolat İlkokulu
8 Bolat Ortaokulu
9 Dedemli Sehit Abdullah Ümit Sercan Ortaokulu
10 Dedemli Sehit Coskun Nazilli İlkokulu
11 Esenler İlkokulu
12 Esenler Ortaokulu
13 Gerez Sehit Ramazan Kara Ortaokulu
14 Göynükkısla Fahri Dündar İlkokulu
15 Göynükkısla Fahri Dündar Ortaokulu
16 Hadim Çok Programlı Anadolu Lisesi
17 Hadim İmam Hatip Ortaokulu
18 Hadim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
19 Halk Egitim Merkezi Ve Aksam Sanat Okulu
20 İlçe Milli Egitim Müdürlügü
21 Korualan Çok Programlı Anadolu Lisesi
22 Korualan İlkokulu
23 Korualan İmam Hatip Ortaokulu
24 Korualan Ortaokulu
25 Merkez İlkokulu
26 Merkez Ortaokulu
27 Ögretmen Evi ve Aksam Sanat Okulu
28 Yagcı Mahmut Yigit İlkokulu
29 Yalınçevre İlkokulu
Halkapınar İlçesi ( Delege Sayısı : 1 )
Sıra Okul İsimleri
1 Atatürk İlkokulu
2 Atatürk Ortaokulu
3 Büyükdogan İlkokulu
4 Çakıllar Aydos İmam Hatip Ortaokulu
5 Çakıllar İlkokulu
6 Çakıllar Ortaokulu
7 Delimahmutlu İlkokulu
8 Halk Egitim Merkezi
9 Halk Egitimi Merkezi
10 Halkapınar Arif Arık Çok Programlı Anadolu Lisesi
11 Halkapınar Arif Arık Lisesi
12 Halkapınar İmam Hatip Ortaokulu
13 Halkapınar Yatılı Bölge Ortaokulu
14 İlçe Milli Egitim Müdürlügü
15 Kusere İlkokulu
16 Osmankoseli İlkokulu
17 Seydıfakılı İlkokulu
Hüyük İlçesi ( Delege Sayısı : 1 )
Sıra Okul İsimleri
1 Burunsuz Sehit Osman Eser İlkokulu
2 Çamlıca Mehmet Akif Ersoy İlkokulu
3 Çamlıca Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu
4 Halk Egitim Merkezi
5 Halk Egitimi Merkezi
6 Hüyük Çok Programlı Anadolu Lisesi
7 Hüyük Durmus Akkus Anadolu Lisesi
8 Hüyük İmam Hatip Ortaokulu
9 Hüyük Makbule-Durmus Akkus Anadolu İmam Hatip Lisesi
10 İlçe Milli Egitim Müdürlügü
11 İlmen Mehmet Baser İlkokulu
12 İlmen Mehmet Baser İlkögretim Okulu
13 İlmen Mehmet Baser Ortaokulu
14 İmrenler Çok Programlı Anadolu Lisesi
15 İmrenler Ýlkokulu
16 İmrenler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
17 İmrenler Ortaokulu
18 Kıreli Çok Programlı Anadolu Lisesi
19 Kıreli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
20 Kıreli Sehit Kadir Kayhan İlkokulu
21 Kıreli Sehit Kadir Kayhan Ortaokulu
22 Kireli Lisesi
23 Kösk İlkokulu
24 Makbule Durmus Akkus Anadolu İmam Hatip Lisesi
25 Mevlana İlkokulu
26 Mutlu İlkokulu
27 Ögretmen Evi ve Aksam Sanat Okulu
28 Selki Nilüfer Aydogdu Ortaokulu
29 Selki Sehit Ali Cevizci lkokulu
30 Suludere Sehit İsmail Sahin İlkokulu
31 Suludere Sehit İsmail Sahin Ortaokulu
32 Tolca İlkokulu
33 Yunus Emre Ýlkögretim Okulu
34 Yunus Emre Ortaokulu
Ilgın İlçesi ( Delege Sayısı : 4 )
Ilgın İlçesi 1 Nolu Sandık Bölgesi ( Delege Sayısı : 2 )
Sıra Okul İsimleri
1 100. Yıl İlkokulu
2 75. Yıl Cumhuriyet Ortaokulu
3 Ahmet Ali Gezgin İlkokulu
4 Andadolu Meslek Lisesi Teknik Lise ve Endüstri Meslek Lisesi
5 Argıthanı Atatürk İlkokulu
6 Argıthanı Atatürk Ortaokulu
7 Argıthanı Cumhuriyet İlkokulu
8 Argıthanı Cumhuriyet Ortaokulu
9 Atatürk İlkokulu
10 Avdan İlkokulu
11 Balkı Mehmet Ali Ak İlkokulu
12 Belekler Sehit Hüseyin Topçu İlkokulu
13 Cumhuriyet Ortaokulu
14 Çavusçugöl Atatürk İlkokulu
15 Çigil 60. Yıl İlkokulu
16 Çigil Kazım Karabekir İlkokulu
17 Çigil Sehit Ramazan Akar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
18 Düger İlkokulu
19 Eldes İlkokulu
20 Halil Özkan İlkokulu
21 Halk Egitimi Merkezi
22 Ilgın Agalar Sehit Murat Dogru İlkokulu
23 Ilgın Agalar Sehit Murat Dogru Ortaokulu
24 Ilgın Argıthanı Milli Egitim Vakfı Çok Programlı Anadolu Lisesi
25 Ilgın Beykonak Kemal Altınkaynak İlkokulu
26 Ilgın Beykonak Kemal Altınkaynak Ortaokulu
27 Ilgın Cansu Simsek Ortaokulu
28 Ilgın Çigil Sehit Hacı Mehmet Yavuz İmam Hatip Ortaokulu
29 Ilgın Çigil Sehit Hacı Mehmet Yavuz Ortaokulu
30 Ilgın Elif Anaokulu
31 Ilgın Fakı Yapı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
32 Ilgın Gökçeyurt Sehit Mustafa Kozlu İlkokulu
33 Ilgın Göstere Sehit Nihat Balkı İlkokulu
34 Ilgın Harmanyazı Sehit Alaattin Mercan İlkokulu
35 Ilgın Sehit B. Harun Çoban Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
36 Ilgın Sehit Bekir Senyigit Anadolu İmam Hatip Lisesi
Ilgın İlçesi 2 Nolu Sandık Bölgesi ( Delege Sayısı : 2 )
Sıra Okul Ýsimleri
1 Ilgın Sehit Bülent Deniz İlkokulu
2 Ilgın Sehit Hüseyin Aksoy Anadolu Lisesi
3 Ilgın Sehit İrfan Yayla İlkokulu
4 Ilgın Sehit Musa Altın Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
5 Ilgın Sehit Selam Kemer Anadolu Lisesi
6 Ilgın Seker İs Sendikası Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
7 Ilgın Ticaret Borsası Fen Lisesi
8 İlçe Milli Egitim Müdürlügü
9 İnönü İlkokulu
10 Karaköy İlkokulu
11 Mecidiye İlkokulu
12 Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu
13 Olukpınar İlkokulu
14 Orhaniye 125 .Yıl Ortaokulu
15 Orhaniye 125. Yıl Ýlkokulu
16 Orhaniye 125. Yıl Ortaokulu
17 Ögretmen Evi ve Aksam Sanat Okulu
18 Ömer Ege Mesleki Egitim Merkezi
19 Sehit Ali Gümüs İmam Hatip Ortaokulu
20 Sehit Mustafa Deniz Kagnıcı İlkokulu
21 Sehit Ziya Mert İmam Hatip Ortaokulu
22 Seker Ortaokulu
23 Toki 15 Temmuz Sehitleri İlkokulu
24 TOKİ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
25 Yukarı Çigil Sehit Mustafa Çetin İmam Hatip Ortaokulu
26 Yukarıçigil Sehit Asker Seyit Ali Gür İlkokulu
27 Yunus Emre Ortaokulu
Kadınhanı İlçesi ( Delege Sayısı : 3 )
Sıra Okul İsimleri
1 15 Temmuz Sehitleri İlkokulu
2 60. Yıl İlkokulu
3 Ata Icil Lisesi
4 Ata İçil Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
5 Atatürk Ortaokulu
6 Atlantı Cumhuriyet İlkögretim Okulu
7 Atlantı Cumhuriyet İmam Hatip Ortaokulu
8 Atlantı Cumhuriyet Ortaokulu
9 Atlantı Gazi İlkokulu
10 Atlantı Kas.gazı İlkögretim Okulu
11 Baskuyu Mehmet Gökçe İlkokulu
12 Baskuyu Mehmet Gökçe Ortaokulu
13 Beykavagı İlkokulu
14 Cesmecik Vali Kemal Katıtas Ortaokulu
15 Cumhuriyet Ortaokulu
16 Çesmecik Vali Kemal Katıtas İlkokulu
17 Demiroluk İlkokulu
18 Güner-Faruk İçil İlkokulu
19 Hacımehmetli Nur-Pa A.S. İlkokulu
20 Hacımehmetli Nur-Pa A.S. Ortaokulu
21 Hacıoflazlar İlkokulu
22 Halk Egitim Merkezi Ve Aksam Sanat Okulu
23 Halk Egitimi Merkezi
24 Hoca Ahmet Yesevi İlkokulu
25 İlçe Milli Egitim Müdürlügü
26 İsmet ve ÜmmÜhan Önal İlkokulu
27 Kadınhanı İmam Hatip Ortaokulu
28 Kadınhanı Kolukısa Mustafa Özsusamlar Lisesi
29 Kadınhanı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
30 Kadınhanı Mesleki ve Teknik Egitim Merkezi
31 Kadınhanı Ögretmenevi
32 Kadınhanı Örnekköy Ortaokulu
33 Kadınhanı Örneköy Sehit Mehmet Yıldırım İlkokulu
34 Kadınhanı Zeki Altındag Anadolu Lisesi
35 Kolukısa Hursit Günes İmam Hatip Ortaokulu
36 Kolukısa Hursit Günes Ortaokulu
37 Kolukısa Kas. Osmanogulları İlkögretim Ok.
38 Kolukısa Mustafa Özsusamlar Çok Programlı Anadolu Lisesi
39 Kolukısa Osmanogulları İlkokulu
40 Kökez İlkokulu
41 Mahmudiye İlkokulu
42 Meydanlı İlkokulu
43 Musa Ugur İlkokulu
44 Mustafa Büyükoflaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
45 Osmancık Ertugrul Gazi Ortaokulu
46 Osmancık İlkokulu
47 Osmancık İmam Hatip Ortaokulu
48 Payende Topçuoglu Anadolu İmam Hatip Lisesi
49 Payende Topçuoglu Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
50 Pirali İlkokulu
51 Pusat İlkokulu
52 Pusat Ortaokulu
53 Raziye Hatun İmam Hatip Ortaokulu
54 Saçıkara Sehit Pilot Üstegmen Göksel Dogan Ortaokulu
55 Saçıkara Sehit Yunus Ates İlkokulu
56 Sarıkaya İlkokulu
57 Sarıkaya Ortaokulu
58 Sögütözü İlkokulu
59 Sögütözü Ortaokulu
60 Sahören İlkokulu
61 Sakir Ersoy Ortaokulu
62 Sehit Mehmet Ali Körükçü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
63 Ülkü İlkokulu
64 Yaglıca İlkokulu
65 Yüksel Özden İçil Anaokulu
66 Ziya Aydın Anadolu İmam Hatip Lisesi
Karapınar İlçesi ( Delege Sayısı :
Karapınar İlçesi 1 Nolu Sandık Bölgesi ( Delege Sayısı : 2 )
Sıra Okul İsimleri
1 75. Yıl İlkokulu
2 75. Yıl Ortaokulu
3 Akcayazı İlkokulu
4 Akören Aktaslı Sehit Halil Akbulut İlkokulu
5 Amil Onal İlkokulu
6 Atatürk İlkokulu
7 Cumhuriyet İlkokulu
8 Cumhuriyet Ortaokulu
9 Duran Sezer Ortaokulu
10 Fevzi Pasa Ortaokulu
11 Gazi Mustafa Kemal İlkokulu
12 Gazi Mustafa Kemal Ortaokulu
13 Güzelkısla İlkokulu
14 Güzelkısla Ortaokulu
15 Hacı Osman Arı İmam Hatip Ortaokulu
16 Halk Egitimi Merkezi
17 Hasanoba İlkokulu
18 Hotamıs İlkokulu
19 Hotamıs İmam Hatip Ortaokulu
20 Hotamıs Mehmetçik Ortaokulu
21 Ismet Büyükyaylacı İlkokulu
22 İlçe Milli Egitim Müdürlügü
23 İslik İlkokulu
24 Ýslik Ortaokulu
25 Karapınar Anadolu İmam Hatip Lisesi
26 Karapınar Anaokulu
27 Karapınar İbrahim Gündüz Anadolu Lisesi
28 Karapınar İmam Hatip Ortaokulu
29 Karapınar Kayalı Lisesi
30 Karapınar Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
Karapınar İlçesi ( Delege Sayısı : 3 )
Karapınar İlçesi 1 Nolu Sandık Bölgesi ( Delege Sayısı : 2 )
Sıra Okul İsimleri
1 75. Yıl İlkokulu
2 75. Yıl Ortaokulu
3 Akcayazı İlkokulu
4 Akören Aktaslı Sehit Halil Akbulut İlkokulu
5 Amil Onal İlkokulu
6 Atatürk İlkokulu
7 Cumhuriyet İlkokulu
8 Cumhuriyet Ortaokulu
9 Duran Sezer Ortaokulu
10 Fevzi Pasa Ortaokulu
11 Gazi Mustafa Kemal İlkokulu
12 Gazi Mustafa Kemal Ortaokulu
13 Güzelkısla İlkokulu
14 Güzelkısla Ortaokulu
15 Hacı Osman Arı İmam Hatip Ortaokulu
16 Halk Egitimi Merkezi
17 Hasanoba İlkokulu
18 Hotamıs İlkokulu
19 Hotamıs İmam Hatip Ortaokulu
20 Hotamıs Mehmetçik Ortaokulu
21 Ismet Büyükyaylacı İlkokulu
22 İlçe Milli Egitim Müdürlügü
23 İslik İlkokulu
24 Ýslik Ortaokulu
25 Karapınar Anadolu İmam Hatip Lisesi
26 Karapınar Anaokulu
27 Karapınar İbrahim Gündüz Anadolu Lisesi
28 Karapınar İmam Hatip Ortaokulu
29 Karapınar Kayalı Lisesi
30 Karapınar Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
Karapınar İlçesi 2 Nolu Sandık Bölgesi ( Delege Sayısı : 1 )
Sıra Okul İsimleri
1 Karapınar Meke Anadolu Lisesi
2 KARAPINAR MESLEKİ EGİTİM MERKEZİ
3 KARAPINAR SULTANİYE ANAOKULU
4 Kayacık İlkokulu
5 Kayalı Anadolu Lisesi
6 Kayalı İlkokulu
7 Kayalı Kasabası Kepez İlkokulu
8 Kayalı Kasabası Kepez Ortaokulu
9 Kayalı Ortaokulu
10 Kesmez İlkokulu
11 Kesmez Ortaokulu
12 Küçükaslama İlkokulu
13 Mehmet Akif Ersoy İlkokulu
14 Mevlana İmam Hatip Ortaokulu
15 Mustafa Sener Ortaokulu
16 Ortaoba İlkokulu
17 Ögretmen Evi ve Aksam Sanat Okulu
18 Sazlıpınar İlkokulu
19 Sazlıpınar Ortaokulu
20 Sehit Oguzhan Aydınbelge Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
21 Ticaret Borsası İlkokulu
22 Tilkili İlkokulu
23 TOKİ Yavuz Selim İlkokulu
24 TOKİ Yavuz Selim Ortaokulu
25 Vehbi Yurt İlkokulu
26 Yesilyurt Kasabası Salur Kemal Cantürk İlkokulu
27 Yesilyurt Kasabası Salur Kemal Cantürk Ortaokulu
28 Yunus Emre İlkokulu
29 Yunus Emre Ortaokulu
Karatay İlçesi ( Delege Sayısı :22 )
Karatay İlçesi 1 Nolu Sandık Bölgesi ( Delege Sayısı : 3 )
Sıra Okul İsimleri
1 Abdülhamid Han Ortaokulu
2 Agsaklı İlkokulu
3 Akabe İmam Hatip Ortaokulu
4 Akçesme İlkokulu
5 Akif Pasa İlkokulu
6 Alaeddin Keykubad İmam Hatip Ortaokulu
7 Aliye-Hüseyin Tekbas İlkokulu
8 Aynur Kasabalı İlkokulu
9 Ayse Hüseyin Özkan İlkokulu
10 Ayse Hüseyin Özkan İmam Hatip Ortaokulu
11 Ayse-Hüseyin Özkan Ortaokulu
12 Birol Polat İlkokulu
13 Bozkırlılar Vakfı Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
14 BÜSAN Mesleki Egitim Merkezi
15 Büyük Sinan Mehmet Fatma Dalan İlkokulu
16 Celal Akın İlkokulu
17 Celaleddin Karatay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Karatay İlçesi 2 Nolu Sandık Bölgesi ( Delege Sayısı : 2 )
Sıra Okul İsimleri
1 Cemil Kelesoglu Anadolu Lisesi
2 Cengiz Topel İlkokulu
3 Çatalhüyük Münise Lütfi Onat İlkokulu
4 ÇUMRALILAR VAKFI ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
5 Doktor Sedat Yüksel İlkokulu
6 Dr.Ali Rıza Bahadır Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
7 Fetihkent İmam Hatip Ortaokulu
8 GEVHER NESİBE HATUN İMAM HATİP ORTAOKULU
9 Göçü İlkokulu
10 Göçü Ortaokulu
11 Hacı Yusuf Mescit Ahmet Hashas İlkokulu
12 HACIVEYİSZADE ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
13 Hacıveyiszade Mahallesi Ahmet Hashas İlkokulu
14 Halil Bahçeci İlkokulu
15 Halk Egitimi Merkezi
16 Hasan Ali Yücel İlkokulu
Karatay İlçesi 3 Nolu Sandık Bölgesi ( Delege Sayısı : 3 )
Sıra Okul İsimleri
1 Hayıroglu İlkokulu
2 Hediye-Mehmet Ali Uzman İlkokulu
3 Hüseyin-Sevim Köroglu Ortaokulu
4 İbrahim Sulhiye Kamanlı İlkokulu
5 İlçe Milli Egitim Müdürlügü
6 İlhan-Nuran Keskin İlkokulu
7 İsa Can Bezirci İmam Hatip Ortaokulu
8 İsa Can Bezirci Ortaokulu
9 İsmet Pasa İlkokulu
10 İSMİL ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
11 İsmil Atatürk İlkokulu
12 İsmil Cumhuriyet Ortaokulu
13 İsmil Fatih İlkokulu
Karatay İlçesi 4 Nolu Sandık Bölgesi ( Delege Sayısı : 3 )
Sıra Okul İsimleri
1 İsmil İmam Hatip Ortaokulu
2 İstiklal İlkokulu
3 İzzet Bezirci İlkokulu
4 Karaaslan Atatürk İmam Hatip Ortaokulu
5 Karaaslan Atatürk Ortaokulu
6 Karaaslan Cumhuriyet İlkokulu
7 Karakaya Mehmet Öner Eskil İlkokulu
8 Karakaya Mehmet Öner Eskil Ortaokulu
9 KARATAY 15 TEMMUZ SEHİTLERİ ANADOLU LİSESİ
10 Karatay Ali Ulvi Kurucu Anadolu İmam Hatip Lisesi
11 Karatay Aykent Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
12 Karatay Belediyesi 23 Nisan İmam Hatip Ortaokulu
13 Karatay Belediyesi Erenler Anaokulu
14 Karatay Belediyesi Fetihkent Anaokulu
15 Karatay Belediyesi Gazi Osman Pasa Anaokulu
Karatay İlçesi 5 Nolu Sandık Bölgesi ( Delege Sayısı :3 )
Sıra Okul İsimleri
1 Karatay Belediyesi İmam Hatip Ortaokulu
2 Karatay Fen Lisesi
3 Karatay Fevzi Çakmak Anaokulu
4 Karatay Hayıroglu Ortaokulu
5 Karatay Hürriyet Ortaokulu
6 Karatay İlhan-Nuran Keskin Ortaokulu
7 Karatay İMKB Gazi Mustafa Kemal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
8 Karatay İMKB Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
9 Karatay Kocatepe İlkokulu
10 Karatay Konya Anadolu İmam Hatip Lisesi
Karatay İlçesi 6 Nolu Sandık Bölgesi ( Delege Sayısı : 2 )
Sıra Okul İsimleri
1 Karatay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
2 Karatay Nermin-Agah-Erdinç Topak Ortaokulu
3 Karatay Ortaokulu
4 Karatay Özel Egitim İs Uygulama Merkezi (Okulu)
5 Karatay Özel Egitim Mesleki Egitim Merkezi (Okulu)
6 Karatay Özel Egitim Uygulama Merkezi I. Kademe
7 Karatay Özel Egitim Uygulama Merkezi II. Kademe
8 Karatay Rehberlik ve Arastırma Merkezi
9 Karatay Sadreddin Konevi Anadolu İmam Hatip Lisesi
10 Karatay Sadreddin Konevi İmam Hatip Ortaokulu
11 Karatay Saraçoglu TOKİ Mustafa Çetin Ortaokulu
12 Karatay TOKİ Anadolu Lisesi
13 Karatay Vilayetlere Hizmet Götürme Birligi Anaokulu
14 Karkent İlkokulu
15 Kılıçarslan İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
16 Kızören İlkokulu
17 Kızören Ortaokulu
18 Kızören Somuncu Baba İmam Hatip Ortaokulu
Karatay İlçesi 7 Nolu Sandık Bölgesi ( Delege Sayısı :2 )
Sıra Okul İsimleri
1 Konya Türk Telekom Sosyal Bilimler Lisesi
2 Koyunoglu İlkokulu
3 Köseali İlkokulu
4 Kurtulus Ortaokulu
5 Kuvayi Milliye İlkokulu
6 Mahide Kosukçu İlkokulu
7 Mehmet Bayır İmam Hatip Ortaokulu
8 Mehmet Zahid Kotku Anadolu İmam Hatip Lisesi
9 Mehmet-Hanife Yapıcı Anadolu Lisesi
10 Mehmetçik İlkokulu
11 Mehmetçik İmam Hatip Ortaokulu
12 Mevlana Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
Karatay İlçesi 8 Nolu Sandık Bölgesi ( Delege Sayısı : 2 )
Sıra Okul İsimleri
1 Mustafa Aydın İlkokulu
2 Müslüme-Ali Yaman İlkokulu
3 Nakipoglu İlkokulu
4 Namık Kemal Ortaokulu
5 Nermin Agah Erdinç Topak İlkokulu
6 Orhan Gazi İlkokulu
7 Ovakavagı İlkokulu
8 Ovakavagı İmam Hatip Ortaokulu
9 PROF. DR: FUAT SEZGİN ORTAOKULU
10 Prof.Dr.Ömer Dinçer Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
11 Sakyatan İlkokulu
12 Saraçoglu Ahmet Hashas İlkokulu
13 SARAÇOGLU İMAM HATİP ORTAOKULU
14 Saraçoglu Toki Mustafa Çetin İlkokulu
15 SELAHADDİN EYYUBİ İMAM HATİP ORTAOKULU
16 Sezai Karakoç İmam Hatip Ortaokulu
17 Sultan Alparslan İmam Hatip Ortaokulu
18 Sehit Albay İbrahim Karaoglanoglu İmam Hatip Ortaokulu
19 SEHİT AZAM GÜDENDEDE MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
Karatay İlçesi 9 Nolu Sandık Bölgesi ( Delege Sayısı : 2 )
Sıra Okul İsimleri
1 SEHİT EROL OLÇOK İLKOKULU
2 Sehit Sadık Ortaokulu
3 Sehit Üstegmen Mehmet Düzenli İmam Hatip Ortaokulu
4 Sekibe Aksoy İlkokulu
5 TATLICAK ORTAOKULU
6 Ulubatlı Hasan İmam Hatip Ortaokulu
7 Uluırmak Hürriyet İmam Hatip Ortaokulu
8 Vali Kemal Katıtas İlkokulu
9 Yaglıbayat İlkokulu
10 Yaglıbayat Ortaokulu
11 Yarma İlkokulu
12 Yarma Ortaokulu
13 YASAR DOGU ANAOKULU
14 Yasar Dogu İmam Hatip Ortaokulu
15 Yasar Dogu Ortaokulu
16 Yavuz Selim İlkokulu
17 Yenikent İlkokulu
18 Yenikent Ortaokulu
19 YUSUF GÜL İLKOKULU
20 Yusuf Izzettın Horasanlı İlkokulu
21 Zeliha Seymen İlkokulu
22 Zincirli İlkokulu
23 Zübeyde Hanım Anaokulu
Kulu İlçesi ( Delege Sayısı : 3 )
Kulu İlcesi 1 Nolu Sandık Bölgesi ( Delege Sayısı : 2 )
Sıra Okul İsimleri
1 60. Yıl Ortaokulu
2 Acıkuyu İlkokulu
3 Ahmet Yesevi İmam Hatip Ortaokulu
4 Alparslan İlkokulu
5 Altılar Gültekin Tuncer İlkokulu
6 Altılar Gültekin Tuncer Ortaokulu
7 Arsıncı İlkokulu
8 Atatürk İlkokulu
9 Bahadırlı İlkokulu
10 Beskardes İlkokulu
11 Beskardes Ortaokulu
12 Bozan İlkokulu
13 Burunagıl Mustafa Yıldırım İlkokulu
14 Canımana Aksemseddin İmam Hatip Ortaokulu
15 Canımana Sehit Murat Uçar İlkokulu
16 Canımana Sehit Murat Uçar Ortaokulu
17 Celep İlkokulu
18 Cumhuriyet İlkokulu
19 Cumhuriyet Ortaokulu
20 Dipdede İlkokulu
21 Dipdede Ortaokulu
22 Fatih İlkokulu
23 Halk Egitim Merkezi ve Aksam Sanat Okulu
24 İlçe Milli Egitim Müdürlügü
25 Karacadag Çok Programlı Anadolu Lisesi
26 Karacadag Ortaokulu
27 Karacadag Sehit Yücel Tas İlkokulu
28 Karacadere İlkokulu
29 Karacadere Ortaokulu
30 Kırkpınar İlkokulu
31 Kırkpınar Ortaokulu
32 Kozanlı 75. Yıl Birol Polat Ortaokulu
33 Kozanlı Cumhuriyet İlkokulu
34 Kozanlı Çok Programlı Anadolu Lisesi
35 Kulu Anadolu İmam Hatip Lisesi
36 Kulu Anadolu Lisesi
Kulu İlçesi 2 Nolu Sandık Bölgesi ( Delege Sayısı : 1 )
Sıra Okul İsimleri
1 Kulu Anaokulu
2 Kulu Düden Anadolu Lisesi
3 Kulu İmam Hatip Ortaokulu
4 Kulu Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
5 Kulu Kozanlı Atatürk Anaokulu
6 Kulu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
7 Kulu Mevlana İlkokulu
8 Kulu Mütas İlkokulu
9 Kulu Seyh Edebali Anadolu Lisesi
10 Mehmet Akif Ersoy İmam Hatip Ortaokulu
11 Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu
12 Merkez İlkokulu
13 Ögretmen Evi ve Aksam Sanat Okulu
14 Sogukkuyu İlkokulu
15 Serefli İlkokulu
16 Tavsançalı 100. Yıl İlkokulu
17 Tavsancalı Yunus Emre İlkokulu
18 Tavsançalı Atatürk İmam Hatip Ortaokulu
19 Tavsançalı Atatürk Ortaokulu
20 Tavsançalı Çok Programlı Anadolu Lisesi
21 Tuzyaka İlkokulu
22 Tuzyaka Ortaokulu
23 Uzunkuyu İlkokulu
24 Yaraslı İlkokulu
25 Yaraslı Ortaokulu
26 Yavuz Selim İlkokulu
27 Yazıçayır İlkokulu
28 Yazıçayır Ortaokulu
29 Yesilyurt İlkokulu
30 Yesilyurt Ortaokulu
31 Yusuf Kücükgöl İlkokulu
32 ZİNCİRLİKUYU ANADOLU LİSESİ
33 Zincirlikuyu Çok Programlı Anadolu Lisesi
34 Zincirlikuyu Ýlkokulu
35 Zincirlikuyu Ortaokulu
Meram İlçesi ( Delege Sayısı : 20 )
Meram Bölgesi 1 Nolu Sandık Bölgesi ( Delege Sayısı : 2 )
Sıra Okul İsimleri
1 (DEPO OKUL/KURUM)
2 15 Temmuz Milli Birlik İlkokulu
3 15 TEMMUZ SEHİTLERİ İLKOKULU
4 24 Kasım İlkokulu
5 Abdussamet Fazilet Kuzucu İlkokulu
6 Ahmet Azmi-Makbule Elberk Ortaokulu
7 Ahmet Naci Gücüyener İlkokulu
8 AHMET TEVFİK İLERİ İMAM HATİP ORTAOKULU
9 Alakova İlkokulu
10 Alakova Ortaokulu
11 Ali İhsan Dayıoglugil İlkokulu
12 Ali Tasoluk İlkokulu
13 Atatürk İlkokulu
14 Aybahçe Mahallesi Ahmet Hashas İlkokulu
15 Aybahçe Toki Sehit Süleyman Ballan İlkokulu
16 Ayse Sönmez İlkokulu
17 Boruktolu İlkokulu
18 Boruktolu Ortaokulu
19 Boyalı İlkokulu
20 Cemal Bardakçı İlkokulu
21 Cumhuriyet İlkokulu
22 Çarıklar İlkokulu
23 Çarıklar Ortaokulu
24 Çayırbagı İmam Hatip Ortaokulu
25 ÇOMAKLI İLKOKULU
26 Çomaklı Talip Kahraman Ortaokulu
27 Çumralıoglu İmam Hatip Ortaokulu
28 Dere İmam Hatip Ortaokulu
Meram Bölgesi 2 Nolu Sandık Bölgesi ( Delege Sayısı : 2 )
Sıra Okul İsimleri
1 Dr. Teoman Bilge İlkokulu
2 Erenkaya İlkokulu
3 Evliya Tekke İlkokulu
4 Faik Altıoklar İlkokulu
5 Faik Altıoklar Ortaokulu
6 Fatih Sultan Mehmet İlkokulu
7 Fevzi Çakmak Ortaokulu
8 Gödene Orhan Gazi İmam Hatip Ortaokulu
9 Gödene Toki İmam Hatip Ortaokulu
10 Gökyurt İlkokulu
11 Gökyurt Ortaokulu
12 Güneydere İlkokulu
13 Güneydere Ortaokulu
14 Hadimi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
15 Halk Egitimi Merkezi
16 Hanefi Aytekin İlkokulu
17 Hatıp İlkokulu
18 Hatıp Ögretmen Mahide Bahadırtürk Ortaokulu
19 Hatunsaray İlkokulu
20 Hatunsaray İmam Hatip Ortaokulu
21 Hatunsaray Ortaokulu
22 İbrahim Ethem Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
23 İbrahim Hakkı Konyalı İlkokulu
24 İhsan Özkasıkcı İlkokulu
Meram Bölgesi 3 Nolu Sandık Bölgesi ( Delege Sayısı : 3 )
Sıra Okul İsimleri
1 İlçe Milli Egitim Müdürlügü
2 İnlice İlkokulu
3 İnlice Ortaokulu
4 İsmail-Adile Avcan İmam Hatip Ortaokulu
5 Karadigin Deresi İlkokulu
6 Karadigin Yeniaylar İlkokulu
7 Karadigin Yeniaylar Ortaokulu
8 Karahüyük Mahallesi Ahmet Hashas İlkokulu
9 Kasınhanı Cumhuriyet İlkokulu
10 Kasınhanı Cumhuriyet Ortaokulu
11 Kasınhanı İmam Hatip Ortaokulu
12 Kayadibi İlkokulu
13 Kayalı İlkokulu
14 Kayhüyük İlkokulu
15 Kemal Hatipoglu İlkokulu
16 Kızılören İlkokulu
17 Kızılören Ortaokulu
18 Konya Bilim ve Sanat Merkezi
19 Konya Lisesi(Anadolu)
Meram Bölgesi 4 Nolu Sandık Bölgesi ( Delege Sayısı : 2 )
Sıra Okul İsimleri
1 Konya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
2 Konya Olgunlasma Enstitüsü
3 Konya- Meram Fen Lisesi
4 Kozagaç Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birligi Özel Egitim Uygulama Merkezi I. Kademe
5 Kozagaç Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birligi Özel Egitim Uygulama Merkezi II. Kademe
6 Kozagaç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
7 Mehmet Akif Ersoy Anadolu İmam Hatip Lisesi
8 Mehmet Begen Ortaokulu
9 Mehmet Hasan Sert İlkokulu
10 Mehmet Karaciganlar Mevlana İmam Hatip Ortaokulu
11 Mehmet Sükriye Sert İlkokulu
12 Meram 75. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
13 Meram Ali Yaman İlkokulu
Meram Bölgesi 5 Nolu Sandık Bölgesi ( Delege Sayısı : 2 )
Sıra Okul İsimleri
1 Meram Ali Yaman Ortaokulu
2 Meram Alparslan Ortaokulu
3 Meram Anadolu Lisesi
4 Meram Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
5 Meram Aybahçe Toki Sehit Süleyman Ballan İmam Hatip Ortaokulu
6 Meram Beybes Sehit Ögretmen Hüseyin Yavuz İlkokulu
7 Meram Çayırbagı Tahsin-Özlem Bengisu Emiroglu Ortaokulu
8 Meram Çayırbagı Tahsin-Özlem-Bengisu Emiroglu İlkokulu
9 Meram Dere Cumhuriyet İlkokulu
10 Meram Dere Zafer İlkokulu
11 Meram Gödene İlkokulu
12 Meram Gödene Toki Ortaokulu
13 Meram Gödene Toki Sehit Yunus Berber İlkokulu
14 Meram Harmancık Toki Ziya Nur Aksun Ortaokulu
15 Meram Hasanköy İlkokulu
16 Meram İhsan Karacigan Anaokulu
17 Meram Kasınhanı Atatürk İlkokulu
18 Meram Kozagaç Konya Esnaf Sanatkarlar Odaları Birligi İlkokulu
19 Meram Kozagaç Konya Esnaf SanatkÃrlar Odaları Birligi Ortaokulu
20 Meram Lalebahçe Mehmet Fevzi ve Atiye Atçeken İlkokulu
21 Meram Mehmet Katırcı İmam Hatip Ortaokulu
22 Meram Mehmet ve İbrahim Çelik İlkokulu
Meram Bölgesi 6 Nolu Sandık Bölgesi ( Delege Sayısı : 3 )
Sıra Okul İsimleri
1 Meram Mehmet-Kadir Özgüzar İlkokulu
2 Meram Mehmet-Kadir Özgüzar Ortaokulu
3 Meram Mehmet-Münevver Kurban Anadolu Lisesi
4 Meram Mesleki Egitim Merkezi
5 Meram Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
6 Meram Mevlana Anaokulu
7 MERAM MUSTAFA BAGRIAÇIK İLKOKULU
8 MERAM MUSTAFA BAGRIAÇIK ORTAOKULU
9 Meram Niyaz Usta İlkokulu
10 Meram Nuriye Cahit Atay Özel Egitim Mesleki Egitim Merkezi (Okulu)
11 Meram Özcan-Saliha Çalıkusu İlkokulu
12 Meram Özel Egitim İs Uygulama Merkezi (Okulu)
13 Meram Rehberlik ve Arastırma Merkezi
14 Meram Sehit Kubilay Anaokulu
15 Meram Sehit Pilot Ayfer Gök Ortaokulu
16 Meram Seyh Samil İlkokulu
17 Meram Sifa Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
18 Meram Turan Bilge İlkokulu
19 Meram Turan Bilge Ortaokulu
20 Meram Zafer İmam Hatip Ortaokulu
Meram Bölgesi 7 Nolu Sandık Bölgesi ( Delege Sayısı : 3 )
Sıra Okul İsimleri
1 Muhittin Güzelkılınç Anadolu Lisesi
2 Mümtaz Koru İmam Hatip Ortaokulu
3 Naciye Mumcuoglu Anadolu Lisesi
4 Necip Fazıl Kısakürek İmam Hatip Ortaokulu
5 Osman Gazi Ortaokulu
6 Ögretmen Ayse İhsan Anaokulu
7 Saglık İlkokulu
8 Saglık Ortaokulu
9 Sare Özkasıkcı Yatılı Bölge Ortaokulu
10 Sare Özkasıkçı İmam Hatip Ortaokulu
11 Sefaköy İlkokulu
12 Sefaköy Mehmet Tosun İmam Hatip Ortaokulu
13 Selçuk İlkokulu
14 Sehit Ahmet Senih Durum İlkokulu
15 SEHİT MEHMET- LÜTFİ GÜLSEN ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
16 SEHİT ÖMER HALİSDEMİR İMAM HATİP ORTAOKULU
17 Sükrü Doruk Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
18 Tahir Büyükkörükçü Anadolu İmam Hatip Lisesi
19 Telafer İlkokulu
Meram Bölgesi 8 Nolu Sandık Bölgesi ( Delege Sayısı : 3 )
Sıra Okul İsimleri
1 Ticaret Borsası Ortaokulu
2 Türk Anneler Dernegi Anaokulu
3 Uhut Mahallesi Ahmet Hashas İmam Hatip Ortaokulu
4 Üresinler İlkokulu
5 Vakıfbank İmam Hatip Ortaokulu
6 Vali Necati Çetinkaya Ortaokulu
7 YAVUZ SULTAN SELİM İMAM HATİP ORTAOKULU
8 Yavuz Sultan Selim Ortaokulu
9 Yaylapınar Ortaokulu
10 Yenibahçe İlkokulu
11 Yenibahçe Ortaokulu
12 Yesil Tekke İlkokulu
13 Yesil Tekke Ortaokulu
14 Yesildere Firuzan Isık İzmirligil İlkokulu
15 Yesildere Firuzan Isık İzmirligil Ortaokulu
16 Yıldız Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
17 Yunus Emre İlkokulu
18 Zafer Ortaokulu
19 Zeki Özdemir Anadolu Lisesi
Sarayönü İlçesi ( Delege Sayısı : 2 )
Sıra Okul İsimleri
1 100.YIL İLKOKUL
2 15 TEMMUZ SEHİTLERİ İLKOKULU
3 Bahçesaray İlkokulu
4 Bashüyük İlkokulu
5 Bashüyük Ortaokulu
6 Boyalı İlkokulu
7 Cumhuriyet İlkokulu
8 Çesmelisebil Sehit Metin Küçük İlkokulu
9 Çesmelisebil Sehit Yusuf Ceran Ortaokulu
10 Gazi Ortaokulu
11 Gözlü Nadir Özsahin İlkokulu
12 Gözlü Nadir Özsahin Ortaokulu
13 Halıcı Cumhuriyet İlkokulu
14 Halıcı İstiklal Ortaokulu
15 İlçe Milli Egitim Müdürlügü
16 İsmail Kara Ortaokulu
17 İsmet ve Ümmühan Önal İlkokulu
18 Kadıoglu İlkokulu
19 Kadıoglu İmam Hatip Ortaokulu
20 Kursunlu İlkokulu
21 Kursunlu İmam Hatip Ortaokulu
22 Ladik Ahmet Hüdai Anadolu İmam Hatip Lisesi
23 Ladik Ahmet Hüdai İmam Hatip Ortaokulu
24 Özkent Hacı İsmet Önal İlkokulu
25 Sarayönü Anadolu İmam Hatip Lisesi
26 Sarayönü Çok Programlı Anadolu Lisesi
27 Sarayönü Halk Egititimi Merkezi
28 Sarayönü İmam Hatip Ortaokulu
29 Sarayönü Ladik Çok Programlı Anadolu Lisesi
30 Sarayönü Mehmet-Emine Akdogan Anadolu Lisesi
31 Sarayönü Necip Fazıl Kısakürek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
32 Sehit Abdullah Tayyip Olçok İlkokulu
33 Sehit Ramazan Akyürek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
34 Sehit Yunus Emre Uçar İlkokulu
35 Yenicekaya Abidin Türksever İlkokulu
36 Yenicekaya Abidin Türksever Ortaokulu
Selçuklu İlçesi ( Delege Sayısı : 35 )
Selçuklu İlçesi 1 Nolu Sandık Bölgesi ( Delege Sayısı : 2 )
Sıra Okul İsimleri
1 100. Yıl Mahallesi Ahmet Hashas Ortaokulu
2 100. Yıl Mesleki Egitim Merkezi
3 100.Yıl Ahmet Hashas İmam Hatip Ortaokulu
4 15 Temmuz Sehitleri İlkokulu
5 Abidin Saniye Erçal İlkokulu
6 Adil Karaagaç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
7 Adnan Akgül Özel Egitim Meslek Lisesi
8 Adnan Hadiye Sürmegöz Ortaokulu
9 Ahmet Acar İlkokulu
10 Ahmet Hazım Ulusahin İmam Hatip Ortaokulu
11 Ahmet Karacigan Ortaokulu
Selçuklu İlçesi 2 Nolu Sandık Bölgesi ( Delege Sayısı : 2 )
Sıra Okul İsimleri
1 Ahmet Perihan Demirok İlkokulu
2 Akıncılar Mahallesi Ahmet Hashas İlkokulu
3 Aksemseddin İlkokulu
4 Alaeddin İlkokulu
5 Aliya İzzetbegoviç İmam Hatip Ortaokulu
6 Asagıpınarbası İlkokulu
7 Asagıpınarbası Ortaokulu
8 Atatürk Anadolu Lisesi
9 Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
10 Aysah Anaokulu
11 Ayse - Kemal İnanç Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
12 Ayse Tümer İlkokulu
13 Ayse-Kemal İnanç İmam Hatip Ortaokulu
Selçuklu İlçesi 3 Nolu Sandık Bölgesi ( Delege Sayısı : 3 )
Sıra Okul İsimleri
1 Barbaros İlkokulu
2 Basarakavak İlkokulu
3 Basarakavak Ortaokulu
4 Beyhekim İmam Hatip Ortaokulu
5 Beyhekim Ortaokulu
6 Bosna Hersek Anadolu İmam Hatip Lisesi
7 Buhari Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
8 Büyükbayram Ortaokulu
9 Cahit Zarifoglu İlkokulu
10 Cemile Erkunt İlkokulu
11 Cumhuriyet Anadolu Lisesi
12 Cumhuriyet Mah. Ahmet Hashas İmam Hatip Ortaokulu
13 Cumhuriyet Mahallesi Ahmet Hashas Ortaokulu
14 Çaldere İlkokulu
15 Dagdere İlkokulu
16 Dikilitas Sahip Ata İlkokulu
Selçuklu İlçesi 4 Nolu Sandık Bölgesi ( Delege Sayısı : 3 )
Sıra Okul İsimleri
1 Dolapoglu Anadolu Lisesi
2 Dr. Mustafa Öten İlkokulu
3 Dumlupınar Anadolu Lisesi
4 Dumlupınar Mahallesi Ahmet Hashas İlkokulu
5 Dumlupınar Mh.Ahmet Hashas İlkokulu
6 Erbil Koru Anadolu Lisesi
7 Erdem Bayazıt İmam Hatip Ortaokulu
8 Erenköy Zeki Altındag İmam Hatip Ortaokulu
9 Erenköy Zeki Altındag Ortaokulu
10 Ertugrul Gazi Ortaokulu
11 Esrefoglu İlkokulu
12 Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Selçuklu İlçesi 5 Nolu Sandık Bölgesi ( Delege Sayısı : 3 )
Sıra Okul İsimleri
1 Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
2 Güvenç İlkokulu
3 Hakim Ömer Onsun İlkokulu
4 Halk Egitim Merkezi
5 Hamidiye İmam Hatip Ortaokulu
6 Hasan Akbıyık İlkokulu
7 Hasan Akbıyık Ortaokulu
8 Hayme Hatun Anaokulu
9 Hoca Ahmet Yesevi Ortaokulu
10 Hocacihan Anadolu İmam Hatip Lisesi
11 Hocacihan Hüseyin Yıldız İlkokulu
12 Hocacihan İmam Hatip Ortaokulu
13 Hocacihan Ortaokulu
Selçuklu İlçesi 6 Nolu Sandık Bölgesi ( Delege Sayısı : 3 )
Sıra Okul İsimleri
1 İbrahim Yapıcı İlkokulu
2 İhsaniye İlkokulu
3 İlçe Milli Egitim Müdürlügü
4 İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
5 İMKB Ortaokulu
6 İsmail Hakkı Tonguç İmam Hatip Ortaokulu
Selçuklu İlçesi 7 Nolu Sandık Bölgesi ( Delege Sayısı : 2 )
Sıra Okul İsimleri
1 İsmail Kaya Anadolu İmam Hatip Lisesi
2 İstanbul Ticaret Odası Sehit Muhterem Ak İlkokulu
3 İstanbul Ticaret Odası Sehit Muhterem Ak Ortaokulu
4 Kanuni Sultan Süleyman İlkokulu
5 Kasgarlı Mahmut Ortaokulu
6 Kazım Özenç Seçen Ortaokulu
7 Kemal Akpınar İmam Hatip Ortaokulu
8 Kemal Rızvanoglu İlkokulu
9 Keskesler Anaokulu
10 Konevi Anadolu Lisesi
11 Konevi İsitme Engelliler İlkokulu
12 Konevi İsitme Engelliler Ortaokulu
Selçuklu İlçesi 8 Nolu Sandık Bölgesi ( Delege Sayısı : 2 )
Sıra Okul İsimleri
1 Konya Çimento Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi
2 Konya Spor Lisesi
3 M. Halil İbrahim Hekimoglu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
4 Mahmud Celaleddin Ökten Anadolu İmam Hatip Lisesi
5 Mahmut Sami Ramazanoglu Anadolu İmam Hatip Lisesi
6 Maresal Mustafa Kemal Ortaokulu
7 Mehmet Akdogan Ortaokulu
8 Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi
9 Mehmet Ali Atiker İmam Hatip Ortaokulu
Selçuklu İlçesi 9 Nolu Sandık Bölgesi ( Delege Sayısı : 3 )
Sıra Okul İsimleri
1 Mehmet Nuri Küçükköylü İmam Hatip Ortaokulu
2 Mehmet Tuza Pakpen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
3 MEHMET ZAHİD KOTKU KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
4 Meliksah Anaokulu
5 Mimar Sinan İlkokulu
6 Muhammed Hamdi Yazır İmam Hatip Ortaokulu
7 Mustafa Bülbül İmam Hatip Ortaokulu
8 Mustafa Bülbül Ortaokulu
9 Mustafa Büyükkaplan Hafız İmam Hatip Ortaokulu
10 Mustafa Fevzi Serin İlkokulu
11 Mustafa Hotamıslı İmam Hatip Ortaokulu
Selçuklu İlçesi 10 Nolu Sandık Bölgesi ( Delege Sayısı : 3 )
Sıra Okul İsimleri
1 Mustafa Karacigan İlkokulu
2 MUSTAFA NECATİ İLKOKULU
3 Mümine Hatun Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
4 Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu
5 Nene Hatun İmam Hatip Ortaokulu
6 Nesrin ve Aysegül Kardesler İlkokulu
7 Nurcan Akpınar İlkokulu
8 Oguz Kagan İlkokulu
9 Osman Nuri Hekimoglu Anadolu Lisesi
10 Osmangazi İlkokulu
11 Ova Un İlkokulu
12 Ögretmen Fethiye Onsun İlkokulu
Selçuklu İlçesi 11 Nolu Sandık Bölgesi ( Delege Sayısı : 2 )
Sıra Okul İsimleri
1 Ögretmen Fuat Altan Anaokulu
2 Özel İdare 100. Yıl İlkokulu
3 Öztekinler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
4 Piri Reis İlkokulu
5 Prof. Dr. Mahmud Esad Cosan İmam Hatip Ortaokulu
6 Rebii Karatekın Ortaokulu
7 Rebii Karatekin İmam Hatip Ortaokulu
8 Sancak Ortaokulu
9 SARAYBOSNA ANADOLU LİSESİ
10 Sarayköy İlkokulu
11 Selahaddin Eyyubi Anadolu Lisesi
12 Selçuklu Anadolu Lisesi
13 Selçuklu Anadolu Teknik Lisesi, Teknik Lise ve Endüstri Meslek Lisesi
14 Selçuklu Anaokulu
15 Selçuklu Asagıpınarbası Ortaokulu
16 SELÇUKLU AYSAH ANAOKULU
17 Selçuklu Belediyesi İlkokulu
Selçuklu İlçesi 12 Nolu Sandık Bölgesi ( Delege Sayısı : 2 )
Sıra Okul İsimleri
1 Selçuklu Belediyesi İmam Hatip Ortaokulu
2 Selçuklu Belediyesi Ortaokulu
3 SELÇUKLU BELEDİYESİ SAYGI ANAOKULU
4 Selçuklu Beyhekim Devlet Hastanesi Hastane İlkokulu
5 Selçuklu Bilim ve Sanat Merkezi
6 SELÇUKLU FEN LİSESİ
7 Selçuklu Gazi Lisesi
8 Selçuklu Mediha-Hasan Tahsin Alaylı Görme Engelliler İlkokulu
9 Selçuklu Mediha-Hasan Tahsin Alaylı Görme Engelliler Ortaokulu
10 Selçuklu Mehmet Tuza Pakpen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
11 Selçuklu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
12 Selçuklu Nurcan Akpınar İlkokulu
13 Selçuklu Ögretmen Fatma Menekse Özel Egitim İs Uygulama Merkezi (Okulu)
14 Selçuklu Ögretmen Fatma Menekse Özel Egitim Uygulama Merkezi I. Kademe
15 Selçuklu Ögretmen Fatma Menekse Özel Egitim Uygulama Merkezi II. Kademe
16 Selçuklu Özel Egitim İs Uygulama Merkezi (Okulu)
17 Selçuklu Özel Egitim Mesleki Egitim Merkezi (Okulu)
18 Selçuklu Rehberlik ve Arastırma Merkezi
19 Selçuklu Tıp Fakültesi Hastanesi Hastane İlkokulu
20 SELÇUKLU ÜMİDE-GÜLER ATSÜREN ANAOKULU
21 Selçuklu Vesile Sag Ergun Anaokulu
22 Sıraç Aydıntasbas İlkokulu
23 Sızma Alparslan İlkokulu
24 Sızma Alparslan Ortaokulu
25 Sille İlkokulu
26 Süleyman Çelebi İmam Hatip Ortaokulu
Selçuklu İlçesi 13 Nolu Sandık Bölgesi ( Delege Sayısı : 2 )
Sıra Okul İsimleri
1 Süleyman Çelebi Ortaokulu
2 Sehit Abdullah Tayyip Olçok İmam Hatip Ortaokulu
3 Sehit Demet Sezen Anaokulu
4 Sehit Hava Pilot Tegmen Ayfer Gök Anaokulu
5 Sehit Mustafa Çuhadar İmam Hatip Ortaokulu
6 Sehit Mustafa Çuhadar Ortaokulu
7 Sehit Osman Demir İlkokulu
8 Sehit Ufuk Baysan Anadolu Lisesi
9 Sems-i Tebrizi Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
10 Serife Akkanat İlkokulu
11 Serife Akkanat İmam Hatip Ortaokulu
12 Serife Akkanat Ortaokulu
13 Sükriye Onsun İlkokulu
Selçuklu İlçesi 14 Nolu Sandık Bölgesi ( Delege Sayısı : 3 )
Sıra Okul İsimleri
1 Talha Bayrakçı İmam Hatip Ortaokulu
2 Tatköy İlkokulu
3 Tatköy Ortaokulu
4 Tepekent Anadolu İmam Hatip Lisesi
5 Tepekent Çok Programlı Anadolu Lisesi
6 Tepekent İlkokulu
7 Tepekent İmam Hatip Ortaokulu
8 Tepekent Ortaokulu
9 TOKİ İlkokulu
10 Türk Telekom Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
11 Uluslararası Mevlana Anadolu İmam Hatip Lisesi
12 Ümide-Güler Atsüren Anaokulu
13 Vali İhsan Dede İmam Hatip Ortaokulu
14 Vesile Sag Ergun Anaokulu
15 Yazır Sehit Osman Küçükdillan İlkokulu
16 Yukarıpınarbası İlkokulu
17 Yukarıpınarbası Ortaokulu
18 Yüksel Bahadır Alaylı Bilim ve Sanat Merkezi
19 Zeki Altındag İlkokulu
20 Zeliha ve Lütfi Kulluk İlkokulu
Seydişehir İlçesi ( Delege Sayısı : 5 )
Seydişehir İlçesi 1 Nolu Sandık Bölgesi ( Delege Sayısı : 3 )
Sıra Okul İsimleri
1 Akçalar Ali Akkanat İlkokulu
2 Alüminyum İlkokulu
3 Atatürk İlkokulu
4 Bostandere İlkokulu
5 Bostandere Ortaokulu
6 Boyalı İlkokulu
7 Cumhuriyet İlkokulu
8 Çatmakaya İlkokulu
9 Çavus İlkokulu
10 Çavus Ortaokulu
11 Dikilitas İlkokulu
12 Dikilitas Ortaokulu
13 Enis Sanlıoglu Anadolu Lisesi
14 Enis Sanlıoglu Lisesi
15 Gazi İlkokulu
16 Gazi Ortaokulu
17 Gevrekli Sehit Mehmet Altınbag İlkokulu
18 Gevrekli Sehit Seyit Ali Karabacak Ortaokulu
19 Gökçehüyük İlkokulu
20 Gökhüyük İlkokulu
21 Gölyüzü İlkokulu
22 Halise Güney İlkokulu
23 Halise Güney Ortaokulu
24 Halk Egitim Merkezi Ve Aksam Sanat Okulu
25 Halk Egitimi Merkezi
26 İhsan Tekin İlkokulu
27 İhsan Tekin İmam Hatip Ortaokulu
28 İhsan Tekin Ortaokulu
29 İlçe Milli Egitim Müdürlügü
30 İncesu İlkokulu
31 İncesu Sehit Ahmet Erol İlkokulu
32 İsmet Sen İlkögretim Okulu
33 İsmet Sen Ortaokulu
34 Kavak İlkokulu
35 Kesecik İlkokulu
36 Kesecik Ortaokulu
37 Kesecik Sehit Emre Horoz Ortaokulu
38 Ketenli İlkokulu
39 Ketenli İmam Hatip Ortaokulu
40 Ketenli Ortaokulu
41 Kozlu İlkokulu
42 Kumluca İlkokulu
43 Kuran İlkokulu
44 Mahmut Esat Ortaokulu
45 Merkez İlkokulu
46 Mesleki Egitim Merkezi
47 Mesudiye İlkokulu
Seydişehir İlçesi 2 Nolu Sandık Bölgesi ( Delege Sayısı : 2 )
Sıra Okul İsimleri
1 Ortakaraören Cumhuriyet Ortaokulu
2 Ortakaraören Çok Programlı Anadolu Lisesi
3 Ortakaraören Serife Hasan Hüseyin Kocaman İlkokulu
4 Ögretmen Evi ve Aksam Sanat Okulu
5 Rehberlik Ve Arastırma Merkezi
6 Selçuklu İlkokulu
7 Selçuklu Ortaokulu
8 Seydisehir Anadolu İmam Hatip Lisesi
9 Seydisehir Anadolu Lisesi
10 Seydisehir Anadolu Ögretmen Lisesi
11 Seydisehir ATL, AML, Teknik Lise ve EML
12 Seydisehir Fen Lisesi
13 Seydisehir Ilıca Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
14 Seydisehir İmam Hatip Ortaokulu
15 Seydisehir Kardelen Anaokulu
16 Seydisehir Leman-Kadir Parıltı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
17 Seydisehir Mahmut Esat Anadolu Lisesi
18 Seydisehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
19 Seydisehir Özel Egitim İs Uygulama Merkezi (Okulu)
20 Seydisehir Özel Egitim Uygulama Merkezi I. Kademe
21 Seydisehir Rehberlik ve Arastırma Merkezi
22 Seydisehir Saliha-Mehmet Ulasan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
23 Seydisehir Seyyid Harun Anadolu Lisesi
24 Seydisehir Sugla Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
25 Seydisehir TOKİ Anaokulu
26 Seydisehir TOKİ İlkokulu
27 Seydisehir TOKİ Ortaokulu
28 Seyit Harun İmam Hatip Ortaokulu
29 Seyit Harun Ortaokulu
30 Susuz İlkokulu
31 Sehit Fatih Yasar Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
32 Sehit Hüseyin Kavalbacak İlkokulu
33 Sehit Muhsin Kiremitçi Fen Lisesi
34 Sehit Mustafa Tünel Çok Programlı Anadolu Lisesi
35 Sehit Özgür Öncel İlkokulu
36 Sehit Özgür Öncel Ortaokulu
37 Tarascı İlkokulu
38 Tarasçı Ortaokulu
39 Tarasçı Sehit Okan Altıparmak Ortaokulu
40 Tol İlkokulu
41 Vedat Kesmen İlkokulu
42 Vedat Kesmen Ortaokulu
43 Yaylacık İlkokulu
44 Yaylacık Ortaokulu
Taşken İlçesi ( Delege Sayısı : 1 )
Sıra Okul İsimleri
1 Afsar Çok Programlı Anadolu Lisesi
2 Afsar İmam Hatip Ortaokulu
3 Avsar İlkokulu
4 Avsar Ortaokulu
5 Bakdem Emin Yusuf İmam Hatip Ortaokulu
6 Balcılar Çok Programlı Anadolu Lisesi
7 Balcılar İlkokulu
8 Balcılar Mehmet Ulu İmam Hatip Ortaokulu
9 Bolay İlkokulu
10 Bolay Ortaokulu
11 Çetmi İhsan Yazıcı İlkokulu
12 Çetmi İlkokulu
13 Çetmi Ortaokulu
14 Halk Egitim Merkezi
15 İlçe Milli Egitim Müdürlügü
16 Sehit Ögretmen Abdurrahman Nafiz Özbagrıaçık Çok Programlı Anadolu Lisesi
17 Taskent Anadolu İmam Hatip Lisesi
18 Taskent Balcılar 80. Yıl Ortaokulu
19 Taskent İmam Hatip Ortaokulu
20 Taskent Muzaffer Özlen İlkokulu
21 Taskent Muzaffer Özlen Ortaokulu
Tuzlukçu İlçesi ( Delege Sayısı : 1 )
Sıra Okul İsimleri
1 İlçe Milli Egitim Müdürlügü
2 Konarı Sehit Tuncay Yapıcı İlkokulu
3 Konarı Sehit Tuncay Yapıcı İlkögretim Okulu
4 Konarı Sehit Tuncay Yapıcı Ortaokulu
5 Konya Tuzlukçu Halk Egitim Merkezi
6 Konya Tuzlukçu Halk Egitimi Merkezi
7 Korası İlkokulu
8 Korası Ortaokulu
9 Kundullu İlkokulu
10 Mevlana İmam Hatip Ortaokulu
11 Mimar Sinan İlkokulu
12 Sehit Cemalettin Sekerci İlkokulu
13 Tuzlukçu 15 Temmuz Sehitleri Ögretmenevi ve Aksam Sanat Okulu
14 Tuzlukçu Ortaokulu
15 Tuzlukçu Ögretmenevi ve Aksam Sanat Okulu
16 Tuzlukçu Sehit Birol Daglı Çok Programlı Anadolu Lisesi
Yalıhüyük İlçesi ( Delege Sayısı : 1 )
Sıra Okul İsimleri
1 Halk Egitim Merkezi
2 Halk Egitimi Merkezi
3 İlçe Milli Egitim Müdürlügü
4 Yalıhüyük Anadolu Lisesi
5 Yalıhüyük İlkokulu
6 Yalıhüyük İmam Hatip Ortaokulu
Yunak İlçesi ( Delege Sayısı : 2 )
Sıra Okul Ýsimleri
1 15 Temmuz Sehitleri İmam Hatip Ortaokulu
2 Atatürk İlkokulu
3 Bögrüdelik İlkokulu
4 Çayırbası İlkokulu
5 Çayırbası Ortaokulu
6 Hacı Ömeroglu Telli Karacan İlkokulu
7 Hacı Tekın İlkokulu
8 Hacıfakılı İlkokulu
9 Hacıömeroglu Telli Karacan Ortaokulu
10 Halk Egitim Merkezi Ve Aksam Sanat Okulu
11 Halk Egitimi Merkezi
12 Harunlar İlkokulu
13 Hatırlı İlkokulu
14 Hursunlu İlkokulu
15 Hursunlu Ortaokulu
16 İlçe Milli Egitim Müdürlügü
17 İmamoglu İlkokulu
18 İnönü Ortaokulu
19 Karayayla İlkokulu
20 Kıllar İlkokulu
21 Koçyazı Sehit İbrahim Bozoglu İlkokulu
22 Koçyazı Sehit İbrahim Bozoglu İlkögretim Okulu
23 Koçyazı Sehit İbrahim Bozoglu Ortaokulu
24 Koçyazı Sehit Yıldırım Arat Ortaokulu
25 Kurtusagı Sehit Mustafa Erdil İlkokulu
26 Kurtusagı Sehit Mustafa Erdil Ortaokulu
27 Kuyubası İlkokulu
28 Kuzören İlkokulu
29 Kuzören İlkögretim Okulu
30 Kuzören Ortaokulu
31 M.karatas İmam Hatip Ortaokulu
32 Merkez Aksemseddın İlkokulu
33 Odabası İlkokulu
34 Ortakısla İlkokulu
35 Özyayla İlkokulu
36 Piribeyli Çok Programlı Anadolu Lisesi
37 Piribeyli İlkokulu
38 Piribeyli Lisesi
39 Saray Emırdag İlkokulu
40 Saray İlkokulu
41 Saray Ortaokulu
42 Sülüklü Mimar Sinan İlkokulu
43 Sülüklü Mimar Sinan İlkögretim Okulu
44 Sülüklü Mimar Sinan Ortaokulu
45 Sehit Sevki Akgün Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
46 Turgut İlkokulu
47 Turgut Kısla İlkokulu
48 Turgut Lisesi
49 Turgut Ortaokulu
50 Yavaslı İlkokulu
51 Yunak Anadolu İmam Hatip Lisesi
52 Yunak Cemal Karacan Anadolu Lisesi
53 Yunak Çok Programlı Anadolu Lisesi
54 Yunak Endüstri Meslek Lisesi
55 Yunak Fatih İlkokulu
56 Yunak Fatih Ortaokulu
57 Yunak İMKB İlkokulu
58 Yunak İMKB Ortaokulu
59 YUNAK İMKB Yatılı Bölge Ortaokulu
60 YUNAK MERKEZ ANAOKULU
61 Yunak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
62 Yunak Piribeyli Ortaokulu
1 No.lu Sandık Bölgesi delege sayısı …..
2. Sandık bölgeleri (sandık bölgelerine dâhil işyerleri ile sandık bölgelerine düşen delege sayılarını içerir) listelerinin (şube web sayfasında ve şube hizmet binasında 3 – 9 Eylül 2018 tarihleri arasında duyurulmasına; buna ilişkin itirazların 10 – 14 Eylül 2018 tarihleri arasında itiraz gerekçelerini ve varsa itiraza esas bilgi ve belgeleri içerir yazılı bir dilekçeyle şube yönetim kuruluna yapılmasına,
3. Delege adaylığı başvurularının 17 – 23 Eylül 2018 tarihleri arasında, “Şemsi Tebrizi mah.Şerafettin cad.Zengin han no:52/205 Karatay/Konya………………………………..adresindeki ....1.. şubeye veya delege adayının oy kullanacağı seçim sandığının bulunduğu ilgili İlçe temsilciliğine yapılmasına,
4. Delege aday listelerinin 24 Eylül – 2 Ekim 2018 tarihleri arasında şube web sayfasında ve şube hizmet binasında duyurulmasına; aynı süre içinde söz konusu listelere karşı itirazların, itiraz gerekçelerini ve varsa itiraza esas bilgi ve belgeleri içerir yazılı bir dilekçeyle şube yönetim kuruluna yapılmasına,
5. Seçmen (üye) listelerinin 3 – 9 Eylül 2018 tarihleri arasında şube hizmet binasında duyurulmasına; buna ilişkin itirazların 10 – 14 Eylül 2018 tarihleri arasında itiraz gerekçelerini ve varsa itiraza esas bilgi ve belgeleri içerir yazılı bir dilekçeyle şube yönetim kuruluna yapılmasına,
6. Temsilcilik ve delege seçimlerini yürütecek sandık kurulu asil ve yedek üyelerinin seçimlerden üç gün önce belirlenerek şube hizmet binasında duyurulmasına,
7.1 Selçuklu ilçesi ilçe temsilcilik seçimleri ile delege seçimlerinin .... Ekim 2018 tarihinde 09:00 – 17:00 saatleri arasında (oy verme işlemlerinin 09:00 – 17:00 saatleri arasında) Medrese, İncekaya Sk. No:2, 42060 Selçuklu/Konya adresinde bulunan Ahmet Hazım Uluşahin İmam Hatip Ortaokulunda gerçekleştirilmesine, (her bir ilçe için ayrı ayrı yazılacak)
7.2 Karatay ilçesi ilçe temsilcilik seçimleri ile delege seçimlerinin .... Ekim 2018 tarihinde 09:00 – 17:00 saatleri arasında (oy verme işlemlerinin 09:00 – 17:00 saatleri arasında) Şems-i Tebrizi mh. Vali izzet bey cad. Bölüm sok. No:2c Karatay/KONYA, 42050 adresinde bulunan Karatay Anadolu İmam Hatip Lisesi okulunda gerçekleştirilmesine, (her bir ilçe için ayrı ayrı yazılacak)
7.3 Meram ilçesi ilçe temsilcilik seçimleri ile delege seçimlerinin .... Ekim 2018 tarihinde 09:00 – 17:00 saatleri arasında (oy verme işlemlerinin 09:00 – 17:00 saatleri arasında) Pirebi Mah., Kemha Sok. No :2, Meram/Konya adresinde bulunan Mümtaz Koru İmam Hatip Ortaokulunda gerçekleştirilmesine, (her bir ilçe için ayrı ayrı yazılacak)
7.4 Ereğli ilçesi ilçe temsilcilik seçimleri ile delege seçimlerinin .... Ekim 2018 tarihinde 09:00 – 17:00 saatleri arasında (oy verme işlemlerinin 09:00 – 17:00 saatleri arasında) Pirömer Mahallesi, 42320 Ereğli/Konya adresinde bulunan Şehit Kamil Atalay İlkokulunda gerçekleştirilmesine, (her bir ilçe için ayrı ayrı yazılacak)
8. Temsilcilik ve delege seçim sonuçlarının (delege listesinin) şube web sayfasında ve şube hizmet binasında 14 – 16 Ekim 2018 tarihleri arasında duyurulmasına; buna ilişkin itirazların askı süresini takip eden üç gün içinde itiraz gerekçelerini ve varsa itiraza esas bilgi ve belgeleri içerir yazılı bir dilekçeyle şube yönetim kuruluna yapılmasına,
9. Şube genel kurulunun ...Kasım 2018 tarihinde, bu tarihte çoğunluk sağlanamadığı takdirde .... Kasım 2018 tarihinde gerçekleştirilmesine,
10. Şube genel kurul ilanının ve gündeminin 15 Ekim 2018 tarihinde şube web sayfasında ve şube hizmet binasında üç gün süreyle ilanına,
karar verilmiş olup ilanen duyurulur.
Sandık bölgeleri (sandık bölgelerine dâhil işyerleri ile sandık bölgelerine düşen delege sayılarını içerir) listeler, sendika şube hizmet binasında askıya çıkarılmıştır.
………… ilçesi sandık bölgeleri kapsamındaki okullara buradan erişebilirsiniz
………… ilçesi sandık bölgeleri kapsamındaki okullara buradan erişebilirsiniz
Seçmen (üye) listeleri ise …… Şemsi Tebrizi mah.Şerafettin cad.Zengin han no:52/205 Karatay/Konya………………………………….. adresindeki şube hizmet binasında 3 – 9 Eylül 2018 tarihleri .... ...... saatleri arasında incelenebilir.